UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 27 Березень 2018 17:28

На черговому засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області проаналізовано роботу за підсумками 2017 року та визначено подальші пріоритетні завдання

Оцените материал
(10 голосов)

На черговому засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області проаналізовано роботу за підсумками 2017 року та визначено подальші пріоритетні завдання

         23 березня 2018 року відбулось чергове засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області, присвячене підведенню підсумків наглядової діяльності за 2017 рік. Про діяльність підпорядкованих структурних підрозділів, а також стан виробничого травматизму у Луганській області звітували начальники управлінь, відділів державного нагляду та начальники відділів Головного управління.

      Зокрема, визначено, що державними інспекторами Головного управління впродовж минулого року здійснено 103 перевірки суб’єктів господарювання та 181 перевірка виробничих об’єктів з питань дотримання законодавства про охорону праці та промислову безпеку, виявлено загалом 2435 порушень. Штрафні санкції застосовані до 69 посадових осіб підприємств, загальна сума сплачених штрафів склала 16 626 гривень.

          У сфері дотримання законодавства з питань праці протягом 2017 року проведено 51 перевірку, видано 18 приписів на усунення виявлених правопорушень. До суду передано 16 матеріалів про адміністративні правопорушення, з них 6 протоколів на посадових осіб підприємств, що мають заборгованість із заробітної плати, та 10 протоколів на посадових осіб, які порушили законодавство про працю.

          Загальна сума фінансових санкцій, застосованих до підприємств відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України, склала 70 400 гривень.

         «Використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин порушує права громадян, позбавляє їх соціального захисту, офіційного робочого стажу та негативно впливає на розмір майбутньої пенсії. Тому діяльність з виявлення усіх форм незадекларованої праці першочерговим завданням Головного управління у 2018 році», – зазначив очільник Головного управління

          Запрошені керівники підприємств-боржників регіону, у тому числі генеральний директор ДП «Первомайськвугілля», генеральний директор ПАТ «Лисичанськвугілля», керівники вугільних шахт звітували про стан погашення заборгованості із заробітної плати.

          Другим питанням порядку денного було розглянуто стан виробничого травматизму на підприємствах хімічної промисловості. З доповіддю про результати спеціального розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками, який стався ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Зоря» 15.02.2018 виступив в. о. директора з виробництва. Колегія запропонувала порядок взаємодії служби охорони праці та Головного управління спрямований на підвищення ефективності системи управління охороною праці на підприємстві та запобігання аналогічних нещасних випадків у подальшому.

           За підсумками засідання колегії підготовлено проект рішення.

 

Прочитано 340 раз Последнее изменение Середа, 28 Березень 2018 06:47
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация