UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 26 Березень 2018 13:45

Інспекторами ГУ Держпраці проведено лекцію у ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Сєвєродонецький Склопластик»

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено лекцію у ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Сєвєродонецький Склопластик»

    Інспекторами відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області 19 березня 2018 року у ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Сєвєродонецький Склопластик», була проведена лекція за темою «Дотримання вимог безпеки під час виконання газонебезпечних робіт на підприємстві».

   Слухачам було доведено, які роботи відносяться до газонебезпечних робіт у відповідності до «Типової інструкції по організації безпечного проведення газонебезпечних робіт (НПАОП 0.00-5.11-85)».

   Нагадано, що на підприємстві по кожному цеху повинен бути розроблений Перелік газонебезпечних робіт згідно встановленої форми, в якому повинні бути вказані роздільно газонебезпечні роботи, які проводяться з оформленням наряду-допуску, без оформлення наряду-допуску, але з обов’язковою реєстрацією в журналі, та газонебезпечні роботи, які викликані необхідністю ліквідації або локалізації можливих аварійних ситуацій і аварій. Такий перелік повинен не рідше одного разу на рік переглядатися та перезатверджуватися.

   Під час проведення лекції було розглянуто порядок організації проведення газонебезпечних робіт, вимоги до робітників, які виконують газонебезпечні роботи, відповідальність та обов'язки керівників і виконавців робіт, а також порядок оформлення документації на проведення газонебезпечних робіт. Особлива увага в ході лекції була звернена на підготовку проведення робіт та застосування засобів індивідуального захисту. Були розглянуті вимоги к засобам індивідуального захисту, які повинні використовуватися при проведенні газонебезпечних робіт.       

    Також були наведені характерні випадки порушень вимог правил, які саме й призвели до настання нещасних випадків.

    Під час проведення заходу неодноразово надавались відповіді слухачам на їх запитання з вказаної теми, працівниками підприємства було зазначено, що підвищення рівня існуючих знань з охорони праці – це профілактика травматизму.Прочитано 217 раз Последнее изменение Вівторок, 27 Березень 2018 06:57
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация