UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 23 Березень 2018 16:08

Фахівцями ГУ Держпраці проведено лекцію на ВП «Шахта Тошківська» ДП «Первомайськвугілля»

Оцените материал
(10 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено лекцію на ВП «Шахта Тошківська» ДП «Первомайськвугілля»

     Фахівцями Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області згідно плану проведення превентивних заходів 21.03.2018р. проведено лекцію посадовим особам і фахівцям ВП «Шахта Тошківська» ДП «Первомайськвугілля» на тему: «Складання режимів проведення підривних робіт».

     Лекція проводилася з метою підвищення ефективності та безпеки вибухових робіт на вугільних підприємствах. Вимоги щодо складання та оформлення режимів ведення підривних робіт викладені у п. 5.7 розд. ІХ «Правил безпеки під час поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення» (НПАОП 0.00-1.66-13).

       Під час лекції були розглянуті питання правильності вибору вибухових речовин для певної групи вибоїв та виробок, безпечна відстань до місць укриття майстрів-підривників та людей, непов’язаних з підривними роботами, встановлений час ведення підривних робіт (згідно планограми ведення гірничих робіт) та інші питання що стосуються безпеки проведення підривних робіт.

       Ця лекція носить пізнавальний характер і роз’яснює порядок складання режимів ведення підривних робіт на вугільних підприємствах та порядок технічного керівництва і контролю за веденням підривних робіт.

         По закінченню лекції були обговорені додаткові питання що виникли у слухачів під час проведення превентивного заходу.

Прочитано 276 раз Последнее изменение П'ятница, 23 Березень 2018 20:31
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация