UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 22 Березень 2018 14:34

Легальна зайнятість – гарантія соціальної захищеності працівника

Оцените материал
(0 голосов)

Легальна зайнятість – гарантія соціальної захищеності працівника

З метою інформування громадян про переваги легальної зайнятості 16 березня 2018 року у Кремінського районного центру зайнятості відбувся профінформаційний семінар на тему: «Легальна зайнятість», в якому прийняли участь головні державні інспектори відділу державного нагляду у сфері трудових відносин, та відділу державного нагляду додержання законодавства соціального страхування Головного управління Держпраці у Луганській області спільно із спеціалістами Кремінського районного центру зайнятості.

Були надані роз’яснення щодо порядку укладання трудового договору, та переваги легального працевлаштування. Кожен громадянин, який влаштовується на роботу, повинен пам'ятати, що отримання зарплати «в конверті» сьогодні, позбавляє його в майбутньому соціального захисту у разі безробіття, тимчасової втрати працездатності, нещасного випадку на виробництві, а також гідної пенсії. Для забезпечення свого майбутнього найманий працівник повинен вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин.

Також, було звернено увагу, що відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» з 01.01.2004 року страховий стаж роботи зараховується, як повний місяць при умові нарахування заробітної плати не менше мінімального розміру та повної сплати страхових внесків.

Фахівці служби зайнятості акцентували увагу на тому, що легальна зайнятість – це, насамперед, захист соціальних та трудових прав і гарантій громадян. Якщо людина дбає про своє майбутнє, майбутнє держави, а відтак – майбутнє своїх дітей та онуків, то вона повинна свідомо та відповідально ставитися до свого легального працевлаштування.

 

 

 

Прочитано 213 раз Последнее изменение Четвер, 22 Березень 2018 14:52
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация