UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 21 Березень 2018 13:33

Фахівцями ГУ Держпраці проведено семінар з посадовими особами та працівниками Марківського районного будинку культури

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено семінар з посадовими особами та працівниками Марківського районного будинку культури

    16.03.2018 р. фахівцями відділу державного нагляду в газовому комплексі ГУ Держпраці у Луганській області проведено семінар з посадовими особами та працівниками Марківського районного будинку культури на тему: «Стан безпечної експлуатації систем газопостачання», «Вимоги правил безпеки систем газопостачання”, «Вимоги ДБН В.2.5-20-2001 «Газопостачання»». В ході семінару порушено питання особливості вимог безпечної експлуатації модульних котелень, що знаходяться на балансі відділу культури Марківської РДА. Також було розглянуто готовність операторів котелень до можливих аварійних ситуацій, їх дії на випадок спрацювання світлозвукової аварійної сигналізації, заходи оповіщення, їх послідовність, прийняття конкретних рішень, щодо недопущення розвитку аварії. Далі на конкретних прикладах розглянуто основні причини нещасних випадків, з яких найбільше постраждалих внаслідок:

  • невиконання вимог «Правил безпеки систем газопостачання»;
  • особистої необережності потерпілих;
  • невиконання вимог Правил … при експлуатації димових і вентиляційних каналів та несвоєчасного і не якісного технічного обслуговування газовикористовувального обладнання.

     Особливу увагу звернули на нещасні випадки, що стались внаслідок особистої необережності потерпілих.

    По закінченню семінару прийняли рішення щодо посилення контролю за своєчасним та якісним технічним обслуговуванням газового обладнання, а також проведенням в повному обсязі інструктажів працівникам, пов’язаним з експлуатацією модульних котелень.

    В подальшому фахівці ГУ Держпраці продовжуватимуть надавати методичну та консультативну підтримку працівникам та посадовим особам відділу культури для зниження ризику виникнення різного роду аварійних ситуацій.

Прочитано 198 раз Последнее изменение Середа, 21 Березень 2018 13:37
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация