UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 21 Березень 2018 12:12

Інспекторами ГУ Держпраці здійснено відвідування фізичної особи підприємця у м. Лисичанську

Оцените материал
(0 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці здійснено відвідування фізичної особи підприємця у м. Лисичанську

   16.03.2018 року інспекторами управління праці Головного управління Держпраці у Луганській області було здійснено відвідування фізичної особи підприємця ФОП Козбовський О.А. у м. Лисичанську відповідно до пункту 33 Постанови КМУ від 26 квітня 2017 р. № 295

    Відповідно інформації отриманої від Головного управління Пенсійного фонду України у Луганській області щодо страхувальників , які нарахували заробітну плату у розмирі менше мінімально , тому головними державними інспекторами ГУ Держпраці у Луганській області було надано роз’яснення щодо дотримання вимог Закона України «Про державний бюджет України на 2018 рік» від 07.12.2017 №2236-VII , також про додержання строків виплати заробітної плати , а саме: стаття 115 Кодексу Законів про працю України – строки виплати заробітної плати; стаття 34 Закону України «Про оплату праці» щодо компенсації працівникам втрати частини заробітної плати у зв'язку з затримкою термінів її виплати, пункт п’ятий постанови від 21 лютого 2001 р. N 159 «Про затвердження Порядку проведення компенсації громадянам втрати частини грошових доходів у зв'язку з порушенням термінів їх виплати» щодо сума компенсації виплачується громадянам у тому ж місяці, у якому здійснюється виплата заборгованості за відповідний місяць, статті 1-3 Закону України «Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв'язку з порушенням строків їх виплати»

    Також були надані роз’яснення щодо відповідальності законодавством передбачена:адміністративна, фінансова та кримінальна. До адміністративної відповідальності посадових осіб підприємств. якщо вони є роботодавцями, може бути притягнуто на підставі ст. 41 КУпАП. Адміністративна відповідальність накладається на підставі рішення суду на посадових осіб підприємства. Підставою для рішення суду є направлений в суд протокол постанови про накладання адміністративного штрафу, який виписує інспектор з органу Держпраці під час перевірки роботодавців.Також до підприємств, застосовується відповідальність згідно зі ст. 265 КЗпП у вигляді фінансової санкції (штрафу).

Прочитано 282 раз Последнее изменение Середа, 21 Березень 2018 13:07
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация