UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 19 Березень 2018 07:22

ГУ Держпраці здійснено відвідування КП «Сватове - тепло»

Оцените материал
(4 голосов)

ГУ Держпраці здійснено відвідування КП «Сватове - тепло»

        На виконання вимог постанови КМУ від 26.04.2017 р. № 295 «Порядок здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю» (інформування працівників щодо ефективних способів дотримання норм законодавства про працю), 14.03.2018р. відділом експертизи умов праці управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області було здійснено відвідування до КП «Сватове - тепло» щодо якісного проведення атестації робочих місць за умовами праці, була надана методична допомога щодо діючого законодавства.

      Під час відвідування було роз’яснено норми Закону України «Про охорону праці», а саме ст. 7, 8, 13, які регулюють відносини між роботодавцем та працівником в частині надання пільг та компенсацій за роботу в шкідливих умовах праці, забезпечення засобами індивідуального захисту, організації атестації робочих місць та вживання заходів до усунення небезпечних і шкідливих для здоров'я виробничих факторів; стаття 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення»; постанова Кабінету Міністрів України від 01.08.92 № 442 «Про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці»; постанова Міністерства праці України від 01.09.92 № 41 «Методичні рекомендації для проведення атестації робочих місць за умовами праці»; державні санітарні норми та правила «Гігієнічна класифікація праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості та напруженості трудового процесу» затверджені наказом МОЗ № 248 від 08.04.2014.

      Також було надано роз’яснення щодо надання щорічних додаткових відпусток працівникам, зайнятим на роботах, пов’язаних з негативним впливом на здоров’я шкідливих виробничих факторів.

Прочитано 189 раз Последнее изменение Понеділок, 19 Березень 2018 07:28
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация