UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 16 Березень 2018 08:34

У м. Сєвєродонецьку обговорили питання взаємодії ГУ Держпраці та Управління Укртрансбезпеки

Оцените материал
(1 Голосовать)

У м. Сєвєродонецьку обговорили питання взаємодії ГУ Держпраці та Управління Укртрансбезпеки

    14 березня 2018р. у м. Сєвєродонецьку відбулась нарада з порядку взаємодії між Головним управлінням Держпраці у Луганській області та Управлінням Укртрансбезпеки у Луганській області в рамках Угоди про співпрацю.

    Під час заходу представники Управлінь розглянули наступні питання:

   - розміщення в засобах масової інформації спільних інформаційних, консультативних та інших матеріалів, що стосуються Угоди про співпрацю;

 - проведення спільних інформаційних заходів (семінарів, лекцій, круглих столів, колегій тощо), обговорення на них актуальних питань додержання законодавства про працю, зайнятість населення, охорону праці і промислову безпеку, безпеку дорожнього руху, обмін досвідом щодо виконання завдань та функцій, покладених на Головне управління Держпраці у Луганській області та управління Укртрансбезпеки у Луганській області.

    В ході обговорення зазначених питань перед присутніми виступила заступник начальника відділу державного нагляду у сфері трудових відносин Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області, яка відзначила актуальність питання виплати офіційної, прозорої заробітної плати та зазначила, що Законом України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» від 02 вересня 2014 № 1669-VII встановлено особливий порядок щодо здійснення територіальними органами Держпраці державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у зоні проведення антитерористичної операції. У зв’язку з цим, Головне управління Держпраці у Луганській області приділяє значну увагу проведенню інформаційно-роз’яснювальної та превентивної діяльності, спрямованої на поліпшення стану додержання законодавства про працю, зайнятість населення з метою дотримання прав і гарантій найманих працівників.

    Також присутнім було повідомлено про роботу в напрямку легалізації заробітної плати та трудових відносин, яку проводить фахівці ГУ Держпраці у Луганській області, та запропоновано шляхи взаємодії у рамках Угоди про співпрацю під час проведення інформаційно-роз’яснювальної діяльності Головного управління Держпраці у Луганській області та Управління Укртрансбезпеки у Луганській області.

    За результатами обговорення зазначених вище питань та заслуховування виступаючих. Учасники заходу вирішили:

     1. Підготувати та розмістити в засобах масової інформації спільні інформаційні, консультативні та інших матеріали, що стосуються Угоди про співпрацю;

   2. Провести спільні інформаційні заходи (семінари, лекції, круглі столи, наради тощо), між Головним управлінням Держпраці у Луганській області та управлінням Укртрансбезпеки у Луганській області.

 

Прочитано 238 раз Последнее изменение П'ятница, 16 Березень 2018 08:37
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация