UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 15 Березень 2018 12:55

Завершено спеціальне розслідування нещасного випадку у ТОВ «НВП «Зоря»

Оцените материал
(0 голосов)

Завершено спеціальне розслідування нещасного випадку у ТОВ «НВП «Зоря»

 

 Фахівцями ГУ Держпраці у Луганській області завершено спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками, що стався 15 лютого 2018 року з апаратником підготовки сировини та відпускання напівфабрикатів і продукції у Товаристві з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗОРЯ».

    Розслідуючи отруєння потерпілого, яке сталося внаслідок вдихання парів сірчаної кислоти при ліквідуванні її розливів, спеціальна комісія встановила, що причинами нещасного випадку стали:

  1. Технічні причини:

    - незадовільний технічний стан засобів виробництва: не проведення експертного обстеження трубопроводу перекачки відпрацьованої сірчаної кислоти, що призвело до порушення герметичності фланцевого з’єднання клапана регулювання тиску;

    - конструктивні недоліки: недостатня надійність засобів виробництва, зокрема, відсутність мережі водопостачання і каналізації для змивання розливів сірчаної кислоти;

  1. Ряд організаційних причин.

    Спеціальною комісією встановлено сім посадових осіб, дії або бездіяльність яких призвели до нещасного випадку. На двох посадових осіб підприємства складені подання щодо відповідності займаній посаді. Відносно п’ятьох посадових осіб керівництву підприємства надані пропозиції щодо притягнення їх до дисциплінарної відповідальності.

    За результатами спеціального розслідування складені акти за формою Н-5, формою Н-1 та картка обліку професійного захворювання (отруєння) за формою П-5. З метою попередження подібних нещасних випадків у подальшому, розроблено відповідні заходи щодо усунення причин настання нещасного випадку.

 

Прочитано 309 раз Последнее изменение Четвер, 15 Березень 2018 12:59
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация