UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 13 Березень 2018 09:22

Фахівцями ГУ Держпраці надано роз’яснення щодо проведення атестації робочих місць працівникам Кремінського будинку – інтернату

Оцените материал
(2 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці надано роз’яснення щодо проведення атестації робочих місць працівникам Кремінського будинку – інтернату

    На прохання працівників Комунальної установи «Кремінський будинок – інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» провести інформування працівників щодо ефективних способів дотримання норм законодавства про працю, нещодавно інспекторами відділу експертизи умов праці Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області працівникам підприємства проведено роз’яснення законодавства про правильність проведення атестації робочих місць за умовами праці.

    Під час проведення заходу було звернено особливу увагу на основну вимогу при реалізації права працівників на пільги і компенсації, закріплених ст. 7 Закону України "Про охорону праці". Інспекторами ГУ Держпраці було зазначено, що основні нормативні документи, що регулюють процес проведення атестації робочих місць на підприємстві, - Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.92 N 442, і Методичні рекомендації щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці, затверджені постановою Міністерства праці України від 01.09.92 N 41.

    Також було роз’яснено, що відповідальний працівник за атестацію робочих міць за умовами праці, має своєчасно контролювати за включенням в колективні договори при їх реєстрації питань надання пільг і компенсацій працівникам за роботу в важких та шкідливих умовах праці, встановлених на підставі результатів атестації робочих місць за умовами праці та внесенням змін та доповнень до колективного договору за матеріалами чергових атестацій.

    Наприкінці заходу фахівцями ГУ Держпраці у Луганській області було наголошено, що не проведення атестації робочих місць є порушенням законодавства про працю, і тягне за собою відповідальність, передбачену частиною першою ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

 

Прочитано 265 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация