UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 12 Березень 2018 12:28

Інспектори ГУ Держпраці прийняли участь у семінарі при Рубіжанській міській раді

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці прийняли участь у семінарі при Рубіжанській міській раді

     Нещодавно інспектори Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області прийняли участь у семінарі на тему: «Реалізація органами місцевого самоврядування повноважень, передбачених частиною третьою статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування», який відбувся у Рубіжанській міській раді.

    Під час семінару інспекторами ГУ Держпраці було роз’яснено присутнім наступне:

    - положення та норми реалізації органами місцевого самоврядування повноважень, передбачених частиною третьою статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування»;

    - основні питання реалізації статті 259 КЗпП України в частині здійснення контролю за додержанням законодавства про працю на підприємствах, в установах і організаціях, що перебувають у їх функціональному підпорядкуванні;

    - деякі питання Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю від 26.04.2017 № 295.

    Також під час семінару присутні розглянули рекомендації щодо реалізації делегованих повноважень у сфері державного контролю за додержанням законодавства про працю, якщо прийнято рішення про покладення обов’язків на існуючий структурний підрозділ або посаду. Покладення обов’язків на існуючий структурний підрозділ або посаду приймається головою органу місцевого самоврядування чи об’єднаної територіальної громади з дотриманням вимог Закону України «Про місцеве самоврядування».

    Покладення обов’язків інспектора праці відбувається на підставі розпорядження голови органу місцевого самоврядування чи об’єднаної територіальної громади. При покладенні обов’язків інспектора праці вносяться зміни до існуючого положення чи посадової інструкції працівника враховувати вимоги частини третьої статті 32 Кодексу Законів про працю України, а саме: у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці допускається зміна істотних умов праці при продовженні роботи за тією ж спеціальністю, кваліфікацією чи посадою. Про зміну істотних умов праці - систем та розмірів оплати праці, пільг, режиму роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, суміщення професій, зміну розрядів і найменування посад та інших - працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці.

    Протягом двох місяців від працівників доцільно одержати письмову заяву про згоду продовжувати роботу після зміни істотних умов праці або про їх відмову працювати в нових умовах. Перед початком роботи при змінених умовах праці необхідно ознайомити працівника з посадовою інструкцією та з іншими документами, що визначають змінені посадові обов’язки.

 

Прочитано 205 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация