UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 12 Березень 2018 11:28

З працівниками Міловської РДА обговорено правила безпеки систем газопостачання

Оцените материал
(0 голосов)

З працівниками Міловської РДА обговорено правила безпеки систем газопостачання

    Напочатку березня інспекторським складом відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено ряд превентивних заходів з питань охорони праці при експлуатації газового обладнання.

    Один з таких заходів було проведено у Відділі освіти, молоді та спорту Міловської РДА. Під час круглого столу з працівниками установи головний державний інспектор відділу розглянув тему «Впровадження правил безпеки систем газопостачання» та надав присутнім наступну інформацію.

    З 2015 року діють нові правила безпеки системи газопостачання НПАОП 0.00-1.76-15. Ці Правила поширюються на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правової форми, діяльність яких пов’язана з будівництвом, ремонтом, розширенням, реконструкцією, технічним переоснащенням (далі будівництво), експлуатацією систем газопостачання (далі - експлуатація), а також роздрібною торгівлею зрідженим вуглеводним газом у балонах. Правила встановлюють вимоги безпеки до систем газопостачання для забезпечення споживачів природним газом з надлишковим тиском не більше 1,2 МПа, а також зрідженим вуглеводневим газом з надлишковим тиском не більше 1,6 МПа, а саме:

     розподільні зовнішні газопроводи, що забезпечують подачу природного газу від газорозподільних станцій до газорегуляторних пунктів міських і сільських поселень, територій дачних та садових поселень, газопроводи-вводи, газопроводи до підприємств, теплових електростанцій, котелень;

    газопроводи та газове обладнання промислових і сільськогосподарських підприємств, теплових електростанцій, котелень, підприємств комунального і побутового обслуговування населення, житлових і громадських будинків;

     газорегуляторні пункти, газорегуляторні пункти блокові, шафові газоре-

гуляторні пункти, газорегуляторні установки, комбіновані будинкові регулятори тиску, установки для отримання газоповітряних сумішей;

    газонаповнювальні станції і газонаповнювальні пункти зрідженого вуглеводневого газу, проміжні склади балонів, стаціонарні автомобільні газозаправні станції і пункти, резервуарні установки, групові газобалонні установки та індивідуальні газобалонні установки, випарні та змішувальні установки.

    В ході проведення круглого столу його учасники ознайомилися з усіма розділами Правил. Інспектор ГУ Держпраці звернув особливу увагу присутніх на п’ятому пункті V розділу «Вимоги безпечної експлуатації внутрішніх газопроводів і газового обладнання житлових і громадських будинків» та на шостому пункті того ж розділу «Вимоги безпечної експлуатації димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків».

    Наприкінці заходу інспектор відділу навів приклади порушень правил безпечної експлуатації газового обладнання та відповів на додаткові питання присутніх. Наприклад, були надані роз’яснення щодо заміни опалювального газового обладнання у відповідності з діючими НПАОП.

 

 

Прочитано 242 раз Последнее изменение Понеділок, 12 Березень 2018 11:31
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация