UkraineNOW

 

 

Искать


 

Субота, 03 Березень 2018 21:57

Всеукраїнський конкурс кращий держслужбовец

Оцените материал
(0 голосов)

В ГУ Держпраці у Луганській області розпочато І тур Всеукраїнського конкурсу кращий держслужбовець

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», наказу Національного агентства України з питань державної служби від 21 лютого 2018 року №49 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» та з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців, серед держслужбовців Головного управління Держпраці у Луганській області розпочато проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Конкурс проводиться у двох номінаціях: «кращий керівник» та «кращий спеціаліст». Відбір держслужбовців для участі у І турі Конкурсу в ГУ Держпраці у Луганській області має бути проведено структурними підрозділами Головного управління до 20 березня.

З відповідним наказом, положенням та планом заходів щодо проведення Конкурсу серед держслужбовців ГУ Держпраці у Луганській області можна ознайомитись у рубриці Матеріали кращий державний службовець

Прочитано 193 раз Последнее изменение Понеділок, 12 Березень 2018 11:19
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация