UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 06 Березень 2018 13:43

23 березня планується проведення засідання колегії ГУ Держпраці у Луганській області

Оцените материал
(1 Голосовать)

23 березня планується проведення засідання колегії ГУ Держпраці у Луганській області

    Відповідно до Плану роботи  колегії Головного управління Держпраці у  Луганській області (далі - Головне управління), 23 березня 2018 року о 10:00 годині у залі засідань ПАТ «Лисичанськвугілля» планується проведення засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області.

    На засіданні колегії будуть обговорені наступні питання:

    - про підсумки роботи Головного управління Держпраці у Луганській області за 2017 рік, завдання щодо подальшого вдосконалення наглядової діяльності у сфері дотримання законодавства про працю та охорону праці, активізація діяльності з виявлення неоформлених трудових відносин у Луганській області;

    - інші питання.

    Участь у плановому засіданні Колегії приймуть начальники управлінь, відділів державного нагляду, начальники відділів та завідувачі секторів, інспекторський склад Головного управління. Також запрошуємо до участі у цьому заході представники підприємств та громадськості.

    Адреса проведення засідання Колегії: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, буд.1А, 3-й поверх, зала засідань. Додаткова інформація за телефоном: (06451) 7-37-49. 

 

Прочитано 235 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация