UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 06 Березень 2018 08:07

В ГУ Держпраці розпочато розслідування двох нещасних випадків в наслідок падіння працівників підприємств під час пересування

Оцените материал
(0 голосов)

В ГУ Держпраці розпочато розслідування двох нещасних випадків в наслідок падіння працівників підприємств під час пересування

    Наприкінці минулого тижня в Головному управлінні Держпраці у Луганській області утворено дві спеціальні комісії для розслідування нещасних випадків з тяжкими наслідками.

    Нещасні випадки сталися у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Новоферт» (м. Сєвєродонецьк) та у «Новоайдарському районному територіальному медичному об’єднанні».

    Події, що призвели до настання цих нещасних випадків однакові, а саме: падіння потерпілого під час пересування.

    З початку року з приводу падіння працівників підприємств, та внаслідок чого отримання ними травм з тяжкими наслідками, у Головному управлінні Держпраці у Луганській області проведено вже чотири спеціальних розслідування.

    З метою запобігання виробничого травматизму Головне управління Держпраці у Луганській області пропонує керівникам підприємств та установ   забезпечити прибирання снігу на території підприємств з урахуванням ДБН Б. 2.2-5:2011 Благоустрій територій, згідно якого території підприємств відносяться до об’єктів благоустрою та керуватися п.4.3. Методичних рекомендацій з прибирання території об'єктів благоустрою населених пунктів, затверджених Міністерством з питань житлово-комунального господарства України від 07.07.2008 №213.

 

Прочитано 347 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация