UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 02 Березень 2018 07:48

Фахівці ГУ Держпраці у Луганській області прийняли участь у засіданні круглого столу з питань легалізації зайнятості населення та детінізації економіки

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці у Луганській області прийняли участь у засіданні круглого столу з питань легалізації зайнятості населення та детінізації економіки

    28 лютого 2018р. фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області прийняли участь у розширеному засіданні круглого столу при Головному управлінні Пенсійного фонду України в Луганській області на тему «Легалізація зайнятості населення та детінізація економіки в умовах сьогодення».

    В ході заходу співробітники ГУ Держпраці разом із представниками Центру зайнятості, Фонду соціального захисту інвалідів, Федерації професійних спілок та Громадської організації «Об’єднання організацій роботодавців Луганської області» обговорили наступні питання:

  1. Підсумки роботи з легалізації зайнятості населення та детінізація доходів за 2017 рік у рамках тристоронньої взаємодії та визначення пріоритетних напрямків роботи на 2018р.
  2. Визначення дієвих механізмів тристоронньої взаємодії у випадках виявлення прихованих резервів зі сплати єдиного соціального внеску з метою наповнення бюджету у повному обсязі.
  3. Співпраця зі сторонами соціального діалогу в частині сприяння легалізації зайнятості населення, захисту прав застрахованих осіб та інформування громадськості у сфері пенсійного законодавства.

    В результаті проведення цього заходу представники держорганів та громадських організацій обговорили актуальні питання легалізації зайнятості населення та детінізації економіки, що буде мати позитивний вплив на взаємодію органів влади між собою та з громадськістю.

 

 

Прочитано 331 раз Последнее изменение П'ятница, 02 Березень 2018 12:56
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация