UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 01 Березень 2018 09:44

В ГУ Держпраці проведено лекції на тему «Види інформації»

Оцените материал
(0 голосов)

В ГУ Держпраці проведено лекції на тему «Види інформації»

    Протягом лютого 2018 року головним спеціалістом сектору звернення громадян та доступу до публічної інформації Головного управління Держпраці у Луганській області були проведені лекції для працівників Управління з питань праці та Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління на тему: «Види інформації».

    Під час лекцій слухачам було роз’яснено, що за порядком доступу інформація поділяється на відкриту інформацію та інформацію з обмеженим доступом. Було зазначено, що публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених Законом України «Про доступ до публічної інформації» (ст.6) та розглянуто з присутніми види інформації з обмеженим доступом. Також в ході лекцій їх учасники заслухали питання щодо розподілу інформації на види за змістом, згідно Закону України « Про інформацію» ( ст.10).

    Метою проведення зазначених лекцій було роз’яснення щодо правильності роботи з інформацією працівниками Головного управління під час виконання ними своїх посадових обов’язків.

 

 

Прочитано 254 раз Последнее изменение Четвер, 01 Березень 2018 09:46
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация