UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 28 Лютий 2018 13:51

З працівниками КП «Сєвєродонецьке теплокомуненерго» обговорено вимоги безпечної експлуатації газопроводів і установок, що використовують газ

Оцените материал
(0 голосов)

З працівниками КП «Сєвєродонецьке теплокомуненерго» обговорено вимоги безпечної експлуатації газопроводів і установок, що використовують газ

    Протягом тижня – з 22 по 28 лютого 2018р. інспекторським складом відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держапраці у Луганській області проведено ряд превентивних заходів з різних аспектів охорони праці на підприємствах Луганської області.

    Ці заходи були проведені для працівників підприємств та фізичних осіб-підприємців м. Сєвєродонецьк, Рубіжне, Кремінна, Старобільськ, смт. Мілове та Біловодськ. В ході лекцій, семінарів та нарад з їх учасниками обговорено такі теми, як Правила безпеки систем газопостачання, Вимоги до організації роботи аварійно-диспетчерських служб, Стан безпечної експлуатації систем газопостачання та інші.

    Так, 22 лютого за ініціативи працівників відділу державного нагляду в газовому комплексі з посадовими особами КП «Сєвєродонецьке теплокомуненерго» проведено семінар на тему: «Вимоги безпечної експлуатації газопроводів і установок, що використовують газ, промислових і сільськогосподарських підприємств,котелень, підприємств комунально-побутового обслуговування виробничого характеру».

    В ході семінару розглянуто питання вимог «Правил безпеки систем газопостачання», вимоги безпечної експлуатації котелень, що працюють на газоподібному паливі. Працівниками відділу було загострено увагу на основних ризиках, з якими стикаються спеціалісти та обслуговуючий персонал котелень. Це і можливий виток газу, загазованість, пожежа, вибух, утворення чадного газу, тепловий удар, і пошкодження від рухомих частин машин, механізмів та устаткування.

    Наприкінці заходу інспектори відділу закликали керівництво та посадових осіб КП «Сєвєродонецьке теплокомуненерго» посилити відомчий нагляд за безпечною експлуатацією котелень, неухильно дотримуватись вимог чинних законодавчих та нормативно – правових актів з охорони праці для уникнення можливих аварійних та позаштатних ситуацій. Також з працівниками підприємства були розглянуті проблемні питання підприємства та галузі поставки теплової енергії в цілому, та шляхи їх вирішення.

    Завдяки проведення цього та подібних превентивних заходів працівники підприємств мають змогу обговорити з інспекторами ГУ Держпраці у Луганській області актуальні питання з різних аспектів охорони праці, що має позитивний вплив на профілактику виробничого травматизму.

 

Прочитано 281 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация