UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 28 Лютий 2018 12:58

Начальник Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області прийняв участь у засіданні Лисичанської міської ради

Оцените материал
(2 голосов)

Начальник Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області прийняв участь у засіданні Лисичанської міської ради

    26 лютого 2018 року начальник Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області прийняв участь у засіданні Лисичанської міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення міста.

    Присутні на засіданні керівники та співробітники установ, організацій, підприємств міста та області розглянуті та обговорили наступні питання:

1. Затвердження плану роботи міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення на 2018 рік;

2. Стан виробничого травматизму та професійних захворювань на підприємствах міста за 2017рік;

3. Про проведену роботу з розгортання пунктів обігріву у місті. Організація гарячого харчування та створення запасу теплого одягу;

4. Про проведення роз’яснювальної роботи в навчальних закладах щодо безпечного поводження на льоду водних об’єктів міста, дотримання правил пожежної безпеки під час опалювального сезону.

    В ході розгляду другого питання начальник Управління гірничого ГУ Держпраці у Луганській області доповів про стан виробничого травматизму на піднаглядних Управлінню гірничого нагляду шахтах ПАТ «Лисичанськвугілля». Зокрема, була оприлюднена наступна інформація.

    За 12 місяців 2017 року на підприємствах ПАТ «Лисичанськвугілля» було допущено 33 нещасні випадки на виробництві, що на 20 випадків, або на 38% менше, ніж за аналогічний період 2016 року. З них - 3 нещасні випадки з тяжкими наслідками по шахтах: ім. Г.Г.Капустіна, «Привільнянська», ім. Д.Ф.Мельникова, по яких були проведені спеціальні розслідування. Смертельних випадків у 2017 році допущено не було. У минулому 2016 році трапилось 2 смертельних випадки. Таким чином, коефіцієнт частоти травматизму на 1000 працівників на підконтрольних підприємствах ПАТ «Лисичанськвугілля» зменшився з 13,1 у   2016 р до 8,7 (-4,4) у 2017 р , а коефіцієнт тяжкості – з 43,3 у 2016 р до 27,9 (-15,4) у 2017 р .

    Щодо основного травмуючого фактору, то найбільша кількість випадків це: «Падіння людей при пересуванні» і «Обвалення та обрушення породи, ґрунту тощо», що свідчить про незадовільний стан кріплення гірничих виробок та їх підтримання у відповідності до паспорту проведення та кріплення, незадовільний стан гірничих виробок, обладнаних рейковим та конвеєрним транспортом, в частині виконання вимог до безпечного проходу для людей і приведення їх у відповідність вимогам Правил безпеки.

acidannia lmr 26.02

    Проаналізувавши матеріали з промислового травматизму ПАТ «Лисичанськвугілля» за 2017 рік, керівникам шахт було запропоновано:

  1. Посилити відомчий нагляд за станом кріплення гірничих виробок, в частині якісного затягування боків та покрівлі, а також підтримання їх у відповідності паспортів кріплення.
  2. Враховуючи високий рівень падіння людей при пересуванні у підземних гірничих виробках, розробити програми ремонту гірничих виробок, приділивши особливу увагу безпечному стану частин виробок, що передбачені для проходу людей.

 

Прочитано 328 раз Последнее изменение Середа, 28 Лютий 2018 13:01
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация