UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 26 Лютий 2018 16:21

У Луганській області проведено І етап VII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

Оцените материал
(5 голосов)

У Луганській області проведено І етап VII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

 

    22 лютого 2018р. співробітниками Головного управління Держпраці у Луганській області було організовано проведення відбіркового етапу VII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» у Луганській області.

    Малюнки конкурсантів надходили до Головного управління протягом декількох місяців. Конкурс зацікавив дітлахів різного віку, від дошкільнят до юнаків зі старших класів. Всього надійшло більш двохсот малюнків та плакатів, присвячених проблематиці охорони праці та попередження виробничого травматизму.

    Оцінювати дитячі малюнки непросто, але представляти Луганську область на фінальному етапі Конкурсу, який навесні пройде у Києві, повинні лише дев’ять найкращих робіт. Для відбору переможців у трьох вікових групах Головне управління зібрало конкурсне журі, до складу якого увійшли начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області, Голова Лисичанської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості, завідуюча художнім відділом Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 та представники структурних підрозділів Головного управління. Голова журі - начальник Головного управління Держпраці у Луганській області зазначив, що «неможливо не дивуватись, коли надзвичайно серйозна, «доросла» тема, як охорона праці, турбує таку кількість талановитих дитячих сердець, що діти замислюються про безпеку батьків, які кожен день відправляються на роботу».

    Після тривалого обговорення, під час якого приймалися до уваги як художні аспекти робіт, їх образність, яскравість та втілення творчого задуму автора, так й актуальність теми малюнку з боку охорони праці, журі визнало переможцями І регіонального етапу Конкурсу наступних учасників:

    - перша вікова група (автори робіт віком від 6 до 10 років):

  І місце – Сорокопуд Д.Р., м.Старобільськ

  ІІ місце – Малінкін М.В., м.Лисичанськ

  ІІІ місце –Меліхов Я.О., с.Царівка, Новоайдарський р-н

    - друга вікова група (автори робіт віком від 11 до 14 років):

  І місце –Грицаев В.О., м.Лисичанськ;

  ІІ місце –Улчуханова Н.І., с. Підгорівка, Старобільський р-н;

  ІІІ місце – Цегельник В.С., м. Старобільськ

    - третя вікова група (автори робіт віком від 15 до 18 років):

  І місце – Юрченко А.С., с. Курячівка, Старобільський р-н

  ІІ місце – Гай С.П., м. Сєвєродонецьк

  ІІІ місце – Титова Ю., с. Денежникове.

    Вітаємо переможців І етапу Конкурсу та бажаємо їм успіху у фінальному етапі Конкурсу! Дякуємо всім конкурсантам за надіслані роботи та закликаємо наступного року знов взяти участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»!

 

Прочитано 418 раз Последнее изменение Вівторок, 27 Лютий 2018 06:05
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация