UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 22 Лютий 2018 13:28

Інспекторами ГУ Держпраці відвідано сільськогосподарські підприємства «Стимул 777» та ДП «Кремінське Лісомисливське господарства»

Оцените материал
(5 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці відвідано сільськогосподарські підприємства «Стимул 777» та ДП «Кремінське Лісомисливське господарства»

   20 лютого 2018р. інспекторами відділу експертизи умов праці Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області було здійснено відвідування фермерського господарства «Стимул 777» (м. Кремінна) та ДП «Кремінське Лісомисливське господарства».

   Під час відвідувань інспекторами ГУ Держпраці було надано роз’яснення статей 7, 8, 13 Закону України «Про охорону праці», які регулюють відносини між роботодавцем та працівником в частині надання пільг та компенсацій за роботу в шкідливих умовах праці, забезпечення засобами індивідуального захисту, організації атестації робочих місць та вживання заходів до усунення небезпечних і шкідливих для здоров’я виробничих факторів.

   Також в ході відвідувань зі співробітниками зазначених підприємств були обговорені: стаття 13 ЗУ «Про пенсійне забезпечення», постанова Кабінету Міністрів України від 01.08.92 № 442 «Про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці» від 01.09.92 № 41 «Методичні рекомендації для проведення атестації робочих місць за умовами праці» та державні санітарні норми і правила затверджені наказом МОЗ від 08.04.2014№ 248.

   Завдяки проведенню цих заходів працівники підприємств оновили та доповнили свої знання з питань, пов’язаних з проведенням атестації робочих місць, профілактикою виробничого травматизму та пільгами для працівників, зайнятих на роботах зі шкідливими умовами.      

 

Прочитано 342 раз Последнее изменение Четвер, 22 Лютий 2018 13:40
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация