UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 22 Лютий 2018 15:28

Засідання круглого столу з керівництвом заводу «Електроприлад»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено засідання круглого столу з керівництвом заводу «Електроприлад».

Нещодавно фахівцями ГУ Держпраці у Луганській області було організовано та проведено засідання круглого столу з керівництвом заводу «Електроприлад» (м. Привілля), під час якого було розглянуто ряд аспектів організації роботи підприємства відповідно до нормативно-правових актів з охорони праці та законодавства про працю України.

В засіданні «Круглого столу» прийняли участь: директор та головний інженер заводу «Електроприлад» головні державні інспектори відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки, головний державний інспектор відділу державного нагляду в сфері трудових відносин Управління з питань праці, головний державний інспектор відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг ГУ Держпраці у Луганській області.

Під час засідання кругового столу присутні розглянули наступні питання:

- електробезпека в побуті та на підприємствах;

- організації безпечного виконання робіт на висоті;

- вимоги Порядку проведення медичних оглядів працівників;

- вимоги щодо організації навчання та перевірки знань з питань охорони праці;

- безпека засобів індивідуального захисту;

- молодь на ринку праці.

В ході розгляду цих питань інспекторами  ГУ Держпраці у Луганській області було розказано про відповідальність за невиконання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. Наведені приклади найбільш резонансних подій, що сталися на підприємствах галузі у 2017 році, розповіли про причини і наслідки настання нещасних випадків та про заходи попередження виробничого травматизму. Присутнім було роз’яснено основні вимоги «Дотримання порядку при проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві». Серед основних тем розглянуто технічні й організаційні заходи, які мають бути враховані для забезпечення виробничої безпеки під час проведення робіт на підприємстві

Особливу увагу учасники засідання зосередили на ризиках, які виникають на підприємствах даної галузі під час виконання робіт на висоті (у тому числі з помостів, риштувань). Було зазначено, що необхідною умовою для запобігання нещасним випадкам на виробничих об`єктах є забезпеченість робітників засобами захисту та їх своєчасне застосування, проведення медоглядів, спеціальне навчання робітників з питань охорони праці та проведення перед виконанням робіт інструктажів стосовно вимог безпеки. Присутні розглянули вимоги до рівня безпеки засобів індивідуального захисту, проведення процедури оцінки відповідності, правила маркування Національним знаком відповідності зазначених засобів та введення їх в обіг у відповідності до Технічного регламенту засобів індивідуального захисту. Інспектори ГУ Держпраці зазначили, що вільний обіг засобів захисту на території України дозволяється тільки у разі безпеки таких засобів для життя та здоров'я, забезпечення захисту користувача від травм та захворювань за умови використання за призначенням і з урахуванням належного рівня обслуговування та експлуатації.

Наприкінці заходу присутні розглянули основні права неповнолітніх на певні пільги щодо робочого часу, заробітної плати та надання відпусток. Завдяки проведення засідання круглого столу керівники заводу «Електроприлад» змогли обговорити з фахівцями ГУ Держпраці у Луганській області ряд важливих питань з організації безпеки ведення робіт працівниками заводу. 

Прочитано 286 раз Последнее изменение Понеділок, 26 Лютий 2018 06:02
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация