UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 21 Лютий 2018 14:17

Прийом дипломних робіт випускників ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей»

Оцените материал
(2 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці у Луганській області прийняли участь у прийомі дипломних робіт випускників ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей»

14 лютого 2018р. державна комісія, до складу якої входили фахівці Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області, приймала  захист дипломних проектів випускників за спеціальністю «електрослюсар підземний» Державного професійно – технічного навчального закладу «Привільський професійний ліцей». 

Кожен дипломний проект приймався окремо за наступними темами: «Влаштування та безпечна експлуатація комутаційних апаратів ПВІ-125, ПВІ-250, АФВ», «Влаштування та безпечна експлуатація стрічкових конвеєрів 1ЛТ-80, 1Л-100К, 3Л-100У», «Влаштування та безпечна експлуатація скребкових конвеєрів СП-202, СП-250», «Влаштування та безпечна експлуатація електровозів АМ-8Д, ЕРА-900», «Влаштування та безпечна експлуатація маслостанції СНТ-32» та ін.

img 8669 копия.ebTub

Після закінчення захисту дипломних проектів працівники Управління гірничого нагляду провели бесіду з викладацьким складом та студентами ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей» з метою привернення увагу учнів до існуючих суспільних проблем у сфері охорони праці, формування активної і свідомої позиції молоді щодо значення і місця здорових та безпечних умов праці у різних аспектах суспільного життя, виховання культуру безпечної праці на виробництвах України у молоді як майбутніх працівників та керівників.

Існує вислів: «Перша ознака здорового життя – праця». Якщо людина вдало обрала для себе професію, то від своєї праці вона отримує насолоду, приносить користь своїм рідним і державі! Під час виступу наголошено про особливості обраної юнаками професії «електрослюсар підземний», «електрогазозварник», її значенні і ролі в суспільстві, окреслено горизонти можливостей майбутніх гірників. Зважаючи на те, що окрім основної спеціальності, студенти у процесі навчання за професією «електрослюсар підземний» отримали додаткову спеціальність -  «електрогазозварник», інспектори ГУ Держпраці торкнулися питань, пов’язаних, із  виконанням електрогазозварювальних робіт. Їх увагу також було звернуто на необхідності правильного застосування, при виконанні робіт за обраною професією, засобів індивідуального захисту.

Підбив підсумки заходу, виступивши із заключним словом директор ліцею, який зазначив, що охорона праці є важливим предметом, який вивчають учні за усіх спеціальностей, і є запорукою щасливого майбутнього.

  

Прочитано 263 раз Последнее изменение Середа, 21 Лютий 2018 14:26
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация