UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 19 Лютий 2018 14:00

Важливість проведення активних заходів з профілактики травматизму під час роботи у зимовий період

Оцените материал
(0 голосов)

Звертаємо увагу керівників підприємств на важливості проведення активних заходів з профілактики травматизму під час роботи у зимовий період

Протягом зимового періоду 2018 року на підприємствах водопровідно-каналізаційних господарств (далі – ВКГ) Луганської області ускладнилася травмонебезпечна обстановка: у зв’язку із погодними умовами підвищився ризик травмування працівників під час пересування. Основними причинами таких нещасних випадків є падіння через незадовільний стан тротуарів, доріг (неприбраний сніг, ожеледиця, інше), та травми, отримані через падіння з даху бурульок або снігу.

Враховуючи зазначене, та з метою запобігання виробничого травматизму, керівникам підприємств ВКГ були надіслані листи щодо вжиття заходів безпеки у зв'язку з погіршенням погодних умов.

На зазначених підприємствах на підставі Листа Державної служби України з питань праці від 17.01.2018 за № 345 13/5.4-ДП-18, Листа начальника управління  нагляду промисловості і об’єктів підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області від 18.01.2018 № 03- 13/5 керівниками були видані накази щодо вжиття заходів для організації безпечного виконання робіт в умовах ускладненої погодної ситуації, з якими були ознайомлені всі працівники, які виконують безпосередньо роботи, пов’язані з перебуванням на відкритих ділянках та які попадають під дію складних погодних умов.

Однак, не дивлячись на активне проведення інспекторами ГУ Держпраці у Луганській області заходів з профілактики травматизму,  нещасні випадки все-ж трапляються. Прикладом цього є нещасний випадок у ВП «Світличанський департамент» КП «Попаснянський районний водоканал», де під час очищення доріжок для пересування від шару снігу, машиніст насосних установок водопостачання підслизнулася та отримала тяжку травму ноги. На  теперішній час ведеться розслідування нещасного випадку.

Тому звертаємо увагу керівників та працівників підприємств Луганської області: суворе дотримання вимог охорони праці та безпечної організації виконання робіт є запорукою запобігання нещасних випадків  на підприємствах в зимовий період!

Прочитано 255 раз Последнее изменение Понеділок, 19 Лютий 2018 14:06
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация