UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 14 Лютий 2018 08:33

Фахівцями ГУ Держпраці проведено семінар у Лисичанському міському центрі зайнятості

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено семінар у Лисичанському міському центрі зайнятості

   12 лютого 2018 року головні державні інспектори відділу державного нагляду у сфері трудових відносин Управління з питань праці та відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Луганській області спільно з юристом Норвезької ради у справах біженців було проведено семінар на тему: «Легальна зайнятість» для відвідувачів Лисичанського міського центру зайнятості.

   Метою заходу було інформування громадян про переваги легальної зайнятості, що веде за собою забезпечення належних умов та оплати праці на рівні, встановленому державою та пенсійне забезпечення майбутнього. Розпочинаючи семінар, фахівці ГУ Держпраці зазначили, що відносини у сфері зайнятості населення регулюються Конституцією України, Кодексом законів про працю і Законом «Про зайнятість населення». Під час основної частини заходу, яка була присвячена порядку укладання трудового договору, присутні заслухали та обговорили наступну інформацію. 

    Статтею 24 КЗпП України передбачено, що трудовий договір укладається в письмовій формі. Трудовий договір оформляється наказом чи розпорядженням роботодавця, складеним, як правило, на підставі поданого працівником заяви. При укладенні трудового договору громадянин зобов'язаний подати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, і трудову книжку. Якщо для цієї роботи (посади) законодавчо встановлена ​​вимога щодо освіти, кваліфікації, стану здоров'я, необхідно також надання документів, що підтверджують відповідність цим вимогам. Трудовий договір не може бути укладений з громадянином, який має медичний висновок про протипоказання запропонованої роботи за станом здоров'я.

    На підставі вимог статті 29 КЗпП України до початку виконання працівником трудових обов'язків роботодавець повинен:

- визначити робоче місце і забезпечити працівника всіма необхідними для роботи засобами;

- ознайомити працівника з правилами внутрішнього трудового розпорядку і з положеннями колективного договору;

- проінструктувати працівника з техніки безпеки, виробничої санітарії, гігієни праці та протипожежної охорони;

- роз'яснити працівникові його права, обов'язки, пільги, компенсації і проінформувати під розписку про умови праці.

    Відповідно статті 22 КЗпП України не допускається необґрунтована відмова в прийомі на роботу або будь-яке пряме або непряме встановлення переваг залежно від походження, соціально-майнового стану, расово-національної приналежності, статі, мови, політично-релігійних переконань, місця проживання.

    Також в ході заходу учасники заходу ознайомилися з європейськими стандартами у сфері охорони праці, згідно з якими трансформується законодавство України. Були роз’яснені актуальні питання у сфері ринкового нагляду та акцентовано увагу на правах користувачів щодо небезпечності нехарчової продукції. Зокрема, інспекторами ГУ Держпраці було проінформовано присутніх про процес створення Європейської платформи для боротьби з неформальною зайнятістю, яка стартувала в травні 2016р. та про проведення профілактичних заходів, пов’язаних з регуляторними процедурами у сфері бізнесу та зайнятості.

    Завдяки проведенню заходу громадяни мали змогу обговорити з фахівцями ГУ Держпраці у Луганській області ряд важливих питань з легальності заробітної плати та ознайомитися з європейським досвідом у цій сфері.

 

 

Прочитано 291 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация