UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 08 Лютий 2018 15:27

Інспекторами ГУ Держпраці проведено лекцію щодо Виконання вимірів стану гірничих виробок» для працівників шахти «Привільнянська»

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено лекцію щодо Виконання вимірів стану гірничих виробок» для працівників шахти «Привільнянська»

     07 лютого 2018р. інспектори Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області провели лекцію на тему «Виконання вимірів стану гірничих виробок» для працівників маркшейдерської та виробничої служби ВП «Шахта «Привільнянська» ПАТ «Лисичанськвугілля». Під час заходу присутнім була надана наступна інформація.

    Усі діючі гірничі виробки протягом всього строку експлуатації мають утримуватись в справному стані, чистоті та відповідати вимогам Правил безпеки. Щорічно, маркшейдерська служба станом на 1 число наступного року проводить облікові та вимірювальні роботи щодо визначення загальної довжини гірничих виробок, у тому числі із незадовільним станом, за перерізом, зазорами, висотою, та виробок з локомотивною відкаткою за профілем рейкових колій.

    Мінімальну висоту виробки вимірюють від рівня головки рейок до внутрішньої поверхні кріплення, і вона повинна за Правилами безпеки дорівнювати 1,9м у головних відкотних і вентиляційних виробках та 1,8м у дільничних підготовчих виробках. Мінімальна площа поперечного перерізу головних виробок повинна складати 9,0м2, дільничних виробок -6,0м2, а головних відкотних та вентиляційних виробок, введених в дію до 1987 року - 4,5м2. Мінімальний розмір для проходу людей повинен складати 0,7м. Мінімальний розмір зазорів встановлюється в залежності від виду транспорту та місця її розташування. На кожну гірничу виробку, в залежності від її призначення, терміну введення в дію, типу кріплення та розташування в ній транспортного обладнання складається паспорт на її підтримку.

    Результати вимірювальних робіт розглядаються комісією під головуванням головного інженера. За результатами розгляду на шахті розробляється програма скорочення гірничих виробок з незадовільним станом. Перекріплення виробок повинно виконуватись за проектною документацією, затвердженою директором або головним інженером шахти з якою ознайомлюються гірничі майстри і працівники під підпис перед початком робіт.

     Завдяки проведенню цієї лекції її слухачі оновили та доповнили свої знання щодо виконання вимірів стану гірничих виробок. В подальшому інспекторами Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області планується висвітлення цієї теми під час лекцій для працівників інших шахт області.

 

 

Прочитано 260 раз Последнее изменение Вівторок, 13 Лютий 2018 11:43
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация