UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 06 Лютий 2018 15:56

Відбулось чергове засідання колегії ГУ Держпраці у Луганській області

Оцените материал
(3 голосов)

Відбулось чергове засідання колегії ГУ Держпраці у Луганській області

    Чергове засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області, яке відбулося 02 лютого 2018 року, було присвячено обговоренню стану виплати заборгованості із заробітної плати на підприємствах Луганської області.

    У роботі колегії прийняли участь начальники управлінь, відділів державного нагляду, інспекторський склад Головного управління, представники підприємств ДП «Первомайськвугілля», ПАТ «Лисичанськвугілля», КП Лисичанської міської ради «Електроавтотранс», КП «Услуга» (м. Золоте), Луганської філії ДП «Регіональні електричні мережі». 

    Головною темою порядку денного був стан виплати заборгованості із заробітної плати на підприємствах Луганської області. «В умовах діючих обмежень на проведення заходів державного нагляду, Головне управління Держпраці у Луганській області повинно продовжувати активну роботузі зниження заборгованості з заробітної плати на підприємствах нашого регіону»,– зауважив начальник Головного управління. Упродовж 2017 року державними інспекторами з питань праці проведено 5 перевірок на економічно-активних підприємствах, що допустили заборгованість із заробітної плати. За результатами перевірок підприємств-боржників винесено 4 приписи, складено та передано до суду 6 протоколів про адміністративне правопорушення, винесено 2 постанови про накладення фінансових санкцій у сумі 12,8 тис. грн.

Kolegia 02 02 18 3

Kolegia 02 02 18 5

 

 

 

 

 

   

   

 

 

   З початку 2018 року інспекторами з питань праці було проведено 17 відвідувань підприємств-боржників з метою інформування роботодавців про обов’язковість своєчасної виплати заробітної плати та відповідальність за порушення законодавства про працю в частині виплати заробітної плати. За підсумками розгляду питання колегія вирішила продовжити практику заслуховування звітів керівників економічно-активних підприємствах, що допустили заборгованість із заробітної плати.

    Наприкінці засідання колегія заслухала доповідь завідувача сектору юридичного забезпечення, який доповів про стан правової та позовної роботи у ГУ Держпраці у Луганській області за 2017 рік та інформацію про законодавчі вимоги щодо організації контролю за виконанням документів і формуванню єдиних справ від завідувача сектору документального забезпечення та контролю.

    За підсумками засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області розроблено проект рішення.

 

Прочитано 288 раз Последнее изменение Середа, 07 Лютий 2018 11:43
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация