UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 06 Лютий 2018 12:46

Інспектором ГУ Держпраці проведено круглий стіл з працівниками Новоайдарського центру первинної медико-санітарної допомоги

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспектором ГУ Держпраці проведено круглий стіл з працівниками Новоайдарського центру первинної медико-санітарної допомоги

 

    Наприкінці минулого тижня головним державним інспектором відділу державного нагляду в АПК, СКС, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено круглий стіл у Новоайдарському центрі первинної медико-санітарної допомоги на тему: «Вимоги чинного законодавства про працю. Профілактика виробничого травматизму у лікарняних закладах Новоайдарського району».

    Захід було проведено за участі майора поліції, начальника сектору реагування патрульної поліції Новоайдарського ВП ГУНП у Луганській області, головного лікаря, інженера з охорони праці та спеціалістів структурних підрозділів Новоайдарського ЦПМС.

    На круглому столі інспектор ГУ Держпраці у Луганській області надав присутнім роз’яснення з наступних питань:

  1.  Забезпечення працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту;
  2. Проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці;                                                                                                                             3. Вимоги безпеки з охорони праці для карет швидкої медичної допомоги і легкових автомобілів спеціального призначення;                                                                                                             
  3. Роз’яснення щодо розробки та своєчасного перегляду інструкцій з охорони праці за професіями та видами робіт;
  4. Аналіз стану аварійності на території обслуговування Новоайдарського ВП ГУНП за 2017 рік.

    В свою чергу, начальник сектору реагування патрульної поліції Новоайдарського ВП ГУ Нацполіції в Луганській області доповів про стан аварійності на території обслуговування Новоайдарського ВП ГУНП за 2017 рік. Також про вжиття заходів співробітниками Новойдарського ВП ГУНП щодо зниження рівня аварійності та забезпечення максимальної безпеки учасників дорожнього руху та пасажирів.

    За результатами обговорення зазначеної інформації учасники круглого столу постановили:

  1. Службі з охорони праці посилити контроль з метою зниження ризику травматизму внаслідок експлуатації обладнання, устаткування, автотранспорту.
  2. Взяти на постійний контроль періодичність проведення інструктажів та їх правильне оформлення в Журналах реєстрації інструктажів на робочому місці.
  3. Переглянути переліки професій працівників та посадових осіб, які зобов`язані проходити періодично навчання та перевірку знань з питань охорони праці; скласти графіки проведення (проходження) навчання та перевірки знань відповідних категорій працівників.
  4. Запровадити використання наочних засобів агітації при проведенні навчання, інструктажів; забезпечити їх наявність на робочих місцях.

 

Прочитано 293 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация