UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 30 Січень 2018 15:03

В ГУ Держпраці у Луганській області відбувся семінар щодо роботи з автоматизованою системою державного нагляду

Оцените материал
(7 голосов)

В ГУ Держпраці у Луганській області відбувся семінар щодо роботи з автоматизованою системою державного нагляду

     26 січня 2018 року у залі для конференцій ПАТ «Лисичанськвугілля» пройшов навчальний семінар для інспекторів Головного управління Держпраці у Луганській області щодо особливостей роботи з пілотним модулем Інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) (далі – ІАС ДНК), яка нещодавно розпочала свою діяльність.

    Пілотний модуль ІАС ДНК – це спільний проект Державної регуляторної служби України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за підтримки Офісу ефективного регулювання (BRDO). Система створена для узагальнення інформації про наглядові заходи, що заплановані та проводяться державними контролюючими органами України. Інформація з системи оприлюднюється на відкритому для загального доступу сайті, відвідавши який, громадяни мають змогу дізнатися, чи включено їх підприємство до плану перевірок наглядових органів, коли заплановане проведення цих перевірок та переглянути інформацію стосовно планових та позапланових перевірок, що вже відбулися. На даний момент функціонал пілотного модулю ІАС ДНК передбачає розміщення інформації про підставу перевірки, розміщення відповідних наказів та направлень контролюючих органів, а також розпорядчих документів, що приймаються за підсумками перевірок. Відомості, що передаються до ІАС ДНК, містять лише публічну інформацію, будь-яка інформація з обмеженим доступом, або така, що містить комерційну таємницю та конфіденційну інформацію суб'єкта господарювання до Системи не вноситься.

    Функціонал ІАС ДНК постійно розширюється. Згодом Система має стати потужним інструментом для координації між державними контролюючими органами, що дозволить спростити процедуру організації комплексних перевірок та зробити результати державного нагляду дійсно прозорими та доступними для перегляду всіх зацікавлених осіб.

    Під час проведення семінару працівники сектору організаційно-аналітичного забезпечення Головного управління ознайомили слухачів з інструкцією користувача Системи та надали відповіді на виникнувши запитання. Під час колективного обговорення всі проблемні питання були розв’язані. Впровадження пілотного модулю ІАС ДНК у Головному управлінні Держпраці у Луганській області продовжується.

 

Прочитано 412 раз Последнее изменение Середа, 31 Січень 2018 07:30
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация