UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 29 Січень 2018 15:29

Роман Чернега: Тільки у трьох випадках штраф за порушення трудового законодавства накладається одразу (Відео)

Оцените материал
(0 голосов)

Роман Чернега: Тільки у трьох випадках штраф за порушення трудового законодавства накладається одразу (Відео)

 

    Під час інтерв’ю у телепрограмі «Насправді» на телеканалі Simon (м. Харків) Голова Держпраці Роман Чернега звернувся до роботодавців та наголосив на вимогах трудового законодавства.

    Держпраці не каральний орган і більшість роботи спрямовано на роз’яснення та попередження порушень трудового законодавства.

    Тільки у трьох випадках за підсумками інспекційного відвідування штраф накладається одразу, – розповідає Голова Держпраці, це – за виявленого неоформленого працівника, встановлення заборгованості із виплати заробітної плати або недотримання виплати мінімального розміру заробітної плати. Інші виявлені порушення роботодавець має можливість виправити.

    Роман Чернега зупинився на питаннях повноважень інспекторів праці. Особливу увагу приділив темі легального працевлаштування, зокрема, в контексті прийняття у 2017 році Пенсійної реформи.

    «Людина, яка не буде працювати офіційно, не буде сплачувати єдиний соціальний внесок у Пенсійний фонд, не отримає пенсію», – наголосив Голова Держпраці.

    Нелегальний працівник позбавлений будь-якої соціальної захищеності від держави. Адже відсутність внесків до фондів соціального страхування унеможливлює соціальний захист працівників, тому такі особи втрачають право на отримання гарантії виплати своєчасної та не нижче мінімальної заробітної плати, офіційної відпустки, допомоги у разі настання нещасного випадку під час виробничого процесу. Неоформлений офіційно працівник втрачає трудовий стаж при розрахунку розміру пенсії.

    Запис інтервю можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=rGGTyZ2xWfE

 

за матеріалами Держпраці http://dsp.gov.ua/roman-cherneha-tilky-u-trokh-vypadkakh-shtraf-za-porushennia-trudovoho-zakonodavstva-nakladaietsia-odrazu/

 

 

Прочитано 219 раз Последнее изменение Середа, 31 Січень 2018 07:30
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация