UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 23 Січень 2018 07:41

Інспектори ГУ Держпраці провели семінар на тему «Легальна зайнятість»

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці провели семінар на тему «Легальна зайнятість»

    22 січня 2018 року інспектори відділу державного нагляду у сфері трудових відносин Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області спільно з юристом Норвезької ради у справах біженців провели семінар на тему «Легальна зайнятість» для відвідувачів Лисичанського міського центру зайнятості.

    Метою заходу було розкрити переваги легального працевлаштування в Україні та застерегти від шахрайства при працевлаштуванні. В ході заходу інспекторами ГУ Держпраці було наголошено, що кожен громадянин, який влаштовується на роботу, повинен пам’ятати, що отримання зарплати «в конверті» сьогодні, позбавляє його в майбутньому соціального захисту у разі безробіття, тимчасової втрати працездатності, нещасного випадку на виробництві, а також гідної пенсії. Для забезпечення свого майбутнього найманий працівник повинен вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин.

   Відносини у сфері зайнятості населення регулюються Конституцією України, Кодексом законів про працю, Законом «Про зайнятість населення». Таким чином, влаштовуючись на роботу неофіційно, працівник повинен чітко усвідомлювати: якщо зарплату виплачують «в конверті», це означає, що роботодавець, швидше за все, не укладе трудовий договір, а також не здійснюватиме відрахування з неофіційної зарплати єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду.

    Під час семінару його учасники ознайомились з порядком укладання трудового договору, цивільно-правової угоди, контракту. Завдяки проведенню цього та подібних заходів їх учасники мають змогу оновити та доповнити свої знання з тих чи інших аспектів українського законодавства у сфері праці. 

 

 

Прочитано 299 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация