UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 22 Січень 2018 15:08

Роман Чернега: Кількість офіційно працевлаштованих громадян за підсумками 2017 року збільшилася майже на 300 тисяч

Оцените материал
(0 голосов)

Роман Чернега: Кількість офіційно працевлаштованих громадян за підсумками 2017 року збільшилася майже на 300 тисяч 

 

    За даними Держпраці та Пенсійного фонду кількість офіційно працевлаштованих громадян за підсумками 2017 року збільшилася майже на 300 тисяч. Про це Голова Держпраці Роман Чернега повідомив у радіоефірі «Голос Столиці».

    Неофіційна праця має негативні наслідки як для працівників, так і для роботодавців. Працівник без офіційного оформлення на роботу позбавляє себе гарантованого державою розміру заробітної плати (у тому числі розміру тарифної ставки або посадового окладу працівника, доплати, надбавки). Також він втрачає можливість користуватися такими гарантіями як: державна допомога сім’ям з дітьми, соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям, субсидії. Втрачає трудовий стаж при розрахунку розміру пенсії.

    Роботодавець, який не оформляє офіційно працівників, ризикує як безвідповідальним ставленням таких працівників до роботи, так і штрафом у розмірі 30 мінімальних заробітних плат за кожного неофіційного працівника.

    Держпраці не каральний орган, –  розповідає Роман Чернега, – в основному ми проводимо превентивну роз’яснювальну роботу, проте недобросовісні роботодавці мають відповідати за нехтування вимогам законодавства.

    Відеозапис цього інтерв’ю можна переглянути за посиланням:  https://www.youtube.com/watch?time_continue=223&v=fA67sJsGU2o

 

http://dsp.gov.ua/roman-cherneha-kilkist-ofitsiino-pratsevlashtovanykh-hromadian-zbilshylasia-na-300-tysiach-video/

Прочитано 206 раз Последнее изменение Середа, 24 Січень 2018 11:09
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация