UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 19 Січень 2018 10:57

Інспектори ГУ Держпраці у Луганській області провели ряд заходів щодо заборгованості із заробітної плати на підприємствах м. Лисичанська

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспектори ГУ Держпраці у Луганській області провели ряд заходів щодо заборгованості із заробітної плати на підприємствах м. Лисичанська 

    Працюючи в умовах мораторію на проведення планових перевірок підприємств, співробітники Головного управління Держпраці у Луганській області проводять активну превентивну діяльність з питань профілактики виробничого травматизму та додержання законодавства про працю.  

    Так, 17 та 18 січня 2017 року інспекторами Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області відповідно до пункту 33 «Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295 були проведені відвідування  підприємств-боржників з метою інформування роботодавців про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю.  

    В ході зазначених заходів були відвідані відокремлені підрозділи ПАТ «Лисичанськвугілля»: санаторій-профілакторій «Привілля» та «шахта Привільнянська» та Луганська філія Державного підприємства «Регіональні електричні мережі» (м. Лисичанськ),  де протягом звітного року утворилась поточна заборгованість по заробітній платі. Керівникам та  головним бухгалтерам підприємств було наголошено на необхідності недопущення порушення законодавства про працю, дотримання строків виплати заробітної плати згідно статті 115 Кодексу Законів про працю України, виплати компенсації працівникам втрати частини заробітної плати у зв'язку із порушенням строків її виплати відповідно до статті 34 Закону України «Про оплату праці», а також статті 1-3 Закону України «Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв'язку з порушенням строків їх виплати».

    Окрім цього, 18 січня заступник начальника ГУ Держпраці у Луганській області та заступник начальника відділу державного нагляду в сфері трудових відносин Управління з питань праці прийняли участь у засіданні Лисичанської міської тимчасової комісії  з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

    Під час засідання, яке відбулось у Лисичанській міській раді під головуванням заступника голови Луганської обласної державної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної сфери, посадові особи ГУ Держпраці обговорили з представниками місцевих та обласних органів влади та представниками підприємств міста Лисичанська проблемні питання, пов’язані із заборгованістю по зарплатам та шляхи їх вирішення.

    Завдяки проведенню зазначених заходів працівники підприємств мали змогу обговорити з представниками органів влади, в тому числі й фахівцями ГУ Держпраці, актуальні питання щодо дотримання законодавства про працю.

 

Прочитано 352 раз Последнее изменение П'ятница, 19 Січень 2018 11:30
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация