UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 18 Січень 2018 07:40

Фахівцями ГУ Держпраці розглянуто програму скорочення гірничих виробок з незадовільним станом шахт ПАТ «Лисичанськвугілля»

Оцените материал
(6 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці розглянуто програму скорочення гірничих виробок з незадовільним станом шахт ПАТ «Лисичанськвугілля»

    У відповідності до планів роботи, фахівцями Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області наприкінці минулого тижня розглянуто програму скорочення гірничих виробок із незадовільним станом на 2018 рік по шахтам ПАТ «Лисичанськвугілля».

    Під час заходу було зазначено, що маркшейдерські служби шахт ПАТ «Лисичанськвугілля» станом на 01 січня 2018 року виконали облікові та вимірювальні роботи щодо визначення загальної довжини гірничих виробок, у тому числі із незадовільним станом, за перерізом, зазорами, висотою, та виробок з локомотивною відкаткою за профілем рейкових колій. Результати вимірювальних робіт розглянуті комісіями під головуванням головних інженерів. На шахтах розроблені програми скорочення гірничих виробок із незадовільним станом.

    За результатами проведення зазначених робіт, підприємствами надані на розгляд наступні матеріали:

- звіт виконання програми скорочення гірничих виробок з незадовільним станом у 2017 році;

- показники до програми поліпшення стану гірничих виробок на 2018 рік;

- заходи з безпечної експлуатації гірничих виробок на період приведення їх у відповідності вимог Правил безпеки.

    Розгляд матеріалів проводився у присутності директора з виробництва ПАТ «Лисичанськвугілля», заступників директорів шахт з виробництва, головних маркшейдерів шахт.

  

 

Прочитано 245 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация