UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 17 Січень 2018 09:34

Інспектором ГУ Держпраці проведено нараду у Біловодській селищній об’єднаній територіальній громаді

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспектором ГУ Держпраці проведено нараду у Біловодській селищній об’єднаній територіальній громаді

    15 січня 2018р. у Біловодській селищній об’єднаній територіальній громаді головним державним інспектором відділу державного нагляду додержання законодавства соціального страхування Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області була проведена нарада з питань реалізації органами місцевого самоврядування повноважень, передбачених частиною третьою статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування».

    Метою заходу було роз’яснення основних питань реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України в частині здійснення контролю за додержанням законодавства про працю на підприємствах, в установах і організаціях, що перебувають у їх функціональному підпорядкуванні та інформування органів місцевого самоврядування щодо питань реалізації їх повноважень, передбачених частиною третьою статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування».

    Під час наради були розглянуті наступні питання:

  - розгляд питань реалізації органами місцевого самоврядування повноважень, передбачених частиною третьою статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування»;

  - роз’яснення основних питань реалізації статті 259 КЗпП України в частині здійснення контролю за додержанням законодавства про працю на підприємствах, в установах і організаціях, що перебувають у їх функціональному підпорядкуванні.

  - розгляд деяких питань Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю від 26.04.2017 № 295.

    В ході заходу присутнім було роз’яснено, що Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 року № 295 затверджено Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю. Відповідно до Порядку інспекторами праці є посадові особи Держпраці та виконавчих органів рад, посадовими обов’язками яких передбачено повноваження щодо здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю. У зв’язку з вищезазначеним, Біловодській селищній об’єднаній територіальній громаді необхідно визначити посадову особу, на яку буде покладено функції контролю з питань своєчасної та в повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин, тощо.

    Наприкінці заходу було додатково обговорено ті аспекти теми, з яких у присутніх виникли додаткові питання. За результатами обговорення було вирішено покласти повноваження інспектора праці на певну посадову особу.

 

 

Прочитано 321 раз Последнее изменение Середа, 17 Січень 2018 11:42
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация