UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 16 Січень 2018 08:01

Інформуємо щодо функціонування ДП «Луганський експертно-технічний центр Держпраці»

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інформуємо щодо функціонування ДП «Луганський експертно-технічний центр Держпраці»

    До Головного управління Держпраці у Луганській області часто надходять запити від суб’єктів господарювання про надання консультацій стосовно наявності у Луганській області державних підприємств, що наділені правом проводити експертне обстеження та технічний огляд обладнання з питань охорони праці та промислової безпеки для отримання відповідних дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин і механізмів підвищеної небезпеки.

    Тож, інформуємо, що на території Луганської області діє Державне підприємство «Луганський експертно-технічний центр Держпраці», яке розташовано за адресою: 93404, Луганська обл.,м.Сєвєродонецьк, вул.Єгорова 22, офіс 401.

   Експертні висновки Центру є основою для видачі органами Держпраці України дозволів на експлуатацію вітчизняного та імпортного обладнання, спроможності підприємств виконувати роботи підвищеної небезпеки, продовження термінів експлуатації обладнання, проведення атестації робочих місць за умовами праці, навчання з питань охорони праці, психофізіологічного оцінювання працівників.

    Система менеджменту якості ДП «Луганський ЕТЦ» відповідає Міжнародному стандарту ISO 9001:2009 та підтверджується сертифікатом SIC.02.008.542.

    Підприємства і організації усіх форм власності та фізичні особи, які зацікавлені і мають потребу в роботах та послугах, що надає Центр можуть отримати інформацію на його веб-сайті, або за телефоном чи електронною поштою: (064-52) 4-10-63 Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Прочитано 1032 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация