UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 12 Січень 2018 06:47

Завершено розслідування нещасного випадку на шахті «Привільнянська»

Оцените материал
(4 голосов)

Завершено розслідування нещасного випадку на шахті «Привільнянська»

 

    09.01.2018р. завершилось спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками, що стався 19.12.2017р. з гірником з ремонту гірничих виробок дільниці підготовчих робіт  Відокремленого підрозділу «Шахта Привільнянська»  ПАТ «Лисичанськвугілля».

    Комісія зі спеціального розслідування  дійшла до висновку, що  основною причиною нещасного випадку з тяжкими наслідками  є незадовільний технічний стан  виробничих об’єктів. Для попередження нещасних випадків у подальшому, спеціальною комісією розроблені та запропоновані заходи, щодо усунення причин настання вказаного нещасного випадку.

    Вивчивши технічну документацію, опитавши свідків та інших осіб, причетних до нещасного випадку, з’ясувавши обставини та причини нещасного випадку, керуючись  підпунктом 1 пункту 15 «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011року №1232 комісія зі спеціального розслідування  дійшла до висновку, що вказаний нещасний випадок з тяжкими наслідками пов’язаний з виробництвом та береться на облік  Відокремленим підрозділом «Шахта Привільнянська»  ПАТ «Лисичанськвугілля».

    На потерпілого працівника Відокремленого підрозділу «Шахта Привільнянська»  ПАТ «Лисичанськвугілля» складено  акт за формою  Н-1.

 

Прочитано 276 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация