UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 11 Січень 2018 06:50

Фахівцями ГУ Держпраці проведено семінар на тему «Впровадження правил безпеки систем газопостачання»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено семінар на тему «Впровадження правил безпеки систем газопостачання»

 

    Нещодавно інспектором відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області було проводедено семінар на тему «Впровадження правил безпеки систем газопостачання» з представниками ПП «Квант» (с. Заайдарівка Новопсковського району).

     Під час заходу було доведено до відома присутніх, що з 2015 року діють нові правила безпеки системи газопостачання НПАОП 0.00-1.76-15.

   «Ці Правила поширюються на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правової форми, діяльність яких пов’язана з будівництвом, ремонтом, розширенням, реконструкцією, технічним переоснащенням (далі - будівництво), експлуатацією систем газопостачання (далі - експлуатація), а також роздрібною торгівлею зрідженим вуглеводним газом у балонах» - зазначив інспектор ГУ Держпраці, розпочинаючи семінар.

    В ході заходу працівники підприємства були ознайомлені з усіма розділами Правил,  а особлива увага приділена V розділу п.5. «Вимоги безпечної експлуатації внутрішніх газопроводів і газового обладнання житлових і громадських будинків» та V розділу п. 6. «Вимоги безпечної експлуатації димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків».

    Наприкінці семінару інспектор ГУ Держпраці у Луганській області навів приклади нещасних випадків та акцентував увагу присутніх на недопущенні порушень Правил та необхідності проведення профілактичних заходів та навчально-тренувальних занять з метою забезпечення підприємством безпечної експлуатації  системи газопостачання, особливо в холодний період року.

    Завдяки цьому та подібним заходам працівники підприємств області мають змогу оновити та доповнити свої знання з  правил безпечної експлуатації газових приладів, що має позитивний вплив на профілактику нещасних випадків, як на виробництві, так і у побуті.

 

Прочитано 295 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация