UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 10 Січень 2018 09:22

В ГУ Держпраці відбувся семінар щодо технічного регламенту обладнання та захисних систем

Оцените материал
(4 голосов)

В ГУ Держпраці відбувся семінар щодо технічного регламенту обладнання та захисних систем

    9 січня 2018 року в Управлінні гірничого нагляду за участю представників Відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Луганській області відбувся семінар на тему: «Технічний регламент обладнання та захисних систем, призначених для застосування в потенційно вибухонебезпечному середовищі», який було затверджено Постановою КМУ від 08.10.2008р № 898.

   Цей Технічний регламент встановлює вимоги щодо забезпечення безпеки обладнання та захисних систем, призначених для застосування в потенційно вибухонебезпечному середовищі, проведення процедури оцінки відповідності таким вимогам, а також правила маркування і введення в обіг зазначеного обладнання та захисних систем.

    Зазначений регламент розроблений на основі Директиви 94/9/ЄС Європейського Парламенту і Ради ЄС від 23 березня 1994 р. щодо обладнання та захисних систем, призначених для застосування в потенційно вибухонебезпечному середовищі.

    Дія цього документу поширюється на:

   - обладнання та захисні системи;

   - захисні, контрольні та керуючі пристрої,  що призначені для застосування поза межами вибухонебезпечного середовища і необхідні для безпечного функціонування обладнання та захисних систем;

   - транспортні засоби, призначені для застосування у потенційно вибухонебезпечному середовищі шахт і виробництв.

    Виробники обладнання та захисних систем, що вводяться в обіг, та їх уповноважені представники, центральні органи виконавчої влади, які здійснюють технічне регулювання і нагляд за їх технічним станом, органи з оцінки відповідності зобов'язані дотримуватися вимог і правил, установлених цим Технічним регламентом.

    Введення в обіг обладнання та захисних систем дозволяється лише за умови підтвердження їх відповідності вимогам цього Технічного регламенту згідно з передбаченими ним процедурами оцінки відповідності та за умови їх встановлення і технічного обслуговування згідно з документацією виробника.

    Обладнання поділяється за такими групами:

  група I - обладнання для застосування в шахтах (рудниках),небезпечних за обсягом рудникового газу та/або горючого пилу;

  група II - обладнання для застосування в іншому вибухонебезпечному середовищі.

    Обладнання, призначене для застосування в шахтах (рудниках), у яких, крім рудникового газу, можуть бути інші домішки, повинне відповідати вимогам до обладнання групи I, а також тієї підгрупи групи II, яка відповідає такому вибухонебезпечному середовищу.

    Введення в обіг обладнання та захисних систем дозволяється у разі, коли вони розроблені, виготовлені та випробувані згідно з цим Технічним регламентом, відповідають вимогам безпеки і забезпечують захист від небезпеки при встановленні, обслуговуванні та експлуатації для людей,тварин, майна і навколишнього природного середовища.

 

 

Прочитано 390 раз Последнее изменение Середа, 10 Січень 2018 09:30
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация