UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 03 Січень 2018 13:00

Фахівці Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці взяли участь у прийомі в експлуатацію лави шахти «Тошківська»

Оцените материал
(6 голосов)

Фахівці Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці взяли участь у прийомі в експлуатацію лави шахти «Тошківська» 

    Фахівці Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області нещодавно разом із представниками 2-го ВГРЗ, Попаснянського відділення Фонду Соціального страхування та профспілок взяли участь у спеціальній комісії з прийняття в експлуатацію лави ВП «Шахта «Тошківська» ДП "Первомайськвугілля".

    Введеною в експлуатацію лавою є 2-а західна зворотня лава пласта m3 гор. 486м. Її довжина становить 200 метрів, довжина виїмкового поля 560 метрів, потужність пласта – 1.05 метра, запаси оцінюються в 150 тис. тон вугілля, очисний вибій буде відпрацьовуватися стовповою системою розробки по простяганню пласта. Лава оснащена скребковим конвеєром СП-202, закріплена дерев’яним кріпленням, виймання вугілля проводиться  за допомогою відбійного молотка МО-2. При роботі з навантаженням 100 тон на добу цих запасів гірникам вистачить приблизно на 4 роки.

    При підготовці лави до пуску ДП "Первомайськвугілля" були виконані всі необхідні заходи щодо забезпечення техніки безпеки. В ході заходу технічний директор ДП «Первомайськвугілля», який очолював комісію з прийняття лави до експлуатації відмітив: «Відкриваючи нові лави, добуваючи чорне золото для країни, ми ні на секунду не повинні забувати про важку працю шахтарів і повинні всіляко сприяти тому, щоб ця праця була безпечною та максимально механізованою, і до мінімуму звести всі ризики, пов'язані з підземною працею».  

 

Прочитано 233 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация