Искать


 

П'ятница, 29 Грудень 2017 08:01

Фахівцями ГУ Держпраці проводиться активна робота щодо надання консультацій представникам підприємств

Оцените материал
(2 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проводиться активна робота щодо надання консультацій представникам підприємств

    Працівниками відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області з початку року проведена низка превентивних заходів, у тому числі консультацій працівникам підприємств з питань охорони праці, що є одним із важливих напрямів роботи відділу.

    При відділі державного нагляду в хімічній промисловості діють чотири інформаційно-консультативних центри, які знаходяться у м. Лисичанську (ПрАТ «ЛИНІК», кабінет вступного інструктажу підприємства), у м. Сєвєродонецьку (ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот», вул. Пивоварова, 5, корп. 155А, кабінет № 15, Бульвар Дружби Народів, 32 А, приміщення центру надання адміністративних послуг) та у м. Рубіжне ( площа Хіміків, 2). Окрім цього, за проханням керівників суб'єктів господарювання також фахівцями відділу проводяться виїзні консультації безпосередньо на підприємствах.

    З початку IV кварталу поточного  року та по теперішній час працівниками відділу було надано 82 консультації та роз’яснення, що стосуються питань охорони праці, особам, які звернулися до інформаційно-консультативних центрів. Тільки з початку тижня до центрів звернулися шість працівників підприємств. Загалом, порушені громадянами питання стосувались змін та припинення дії законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, проведення навчання, перевірки знань та інструктажів з питань охорони праці, отримання та припинення дії дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки, безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації технологічного устаткування, випробування електрозахисних засобів та інструментів, посудин, що працюють під тиском, безпечного поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, порядку розслідування нещасних випадків на виробництві та інші питання.

    Консультації надавались по телефону, при особистих зверненнях до інформаційно-консультативних центрів, по електронній пошті, як начальником відділу, його заступником, так і головними державними інспекторами відділу з відміткою у журналі обліку консультацій. Надання консультацій, що проводяться у центрах при відділі державного нагляду в хімічній промисловості, дає змогу отримати працівниками підприємств інформацію та набути необхідних знань з охорони праці та промислової безпеки.

 

Прочитано 155 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация