Искать


 

Середа, 20 Грудень 2017 08:45

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду з представниками підприємства будівельної галузі

Оцените материал
(4 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели нараду з представниками підприємства будівельної галузі

    14 грудня 2017 року начальником відділу та головним державним інспектором відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області спільно с головою Луганської обласної профспілки робітників будівництва і промислових будівельних матеріалів провели в адміністративному приміщенні ТОВ МЖК  «Мрія-Івест» нараду з представниками підприємства будівельної галузі.

    Під час першої частини наради присутні заслухали наступні виступи:

  1. Головний державний інспектор відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами доповів про вимоги безпеки при виконанні робіт с інструментом та пристроями;
  2. Голова  Луганської обласної профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів розкрив питання охорони праці і промсанітарії в осіньо-зимовий період;
  3. Інженер з ОП ТОВ МЖК «Мрія-Інвест» проінформувала про стан охорони праці та забезпечення ЗІЗ робітників на підприємстві.

    В ході другої частини заходу було обговорено обов’язки працівників, розглянуто види відповідальності працівників за порушення вимог з охорони праці, а також порядок застосування різних видів відповідальності до працівників, в тому числі розглянуто відповідальність передбачену кримінальним законодавством за порушення вимог охорони праці під час виконання робіт підвищеної небезпеки.

    Підсумовуючи  засідання, присутні вирішили планувати виробничу діяльність з урахуванням розглянутих питань та:

  • підвищити  існуючій рівень та стан  охорони  праці на підприємстві;
  • дотримуватися своєчасного проведення: інструктажів з охорони праці, навчання персоналу залученого до роботи підвищеної небезпеки, медогляду працівникам;
  • Працівникам що виконують роботи підвищеної небезпеки підвищити увагу, обережність і відповідальність при виконанні даних видів робіт.
  • Отримані на нараді відомості застосовувати в подальшій роботі при створенні умов праці на підприємстві, відповідно до нормативно - правових актів. 

 

 

Прочитано 60 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация