Искать


 

Вівторок, 19 Грудень 2017 06:46

Фахівці ГУ Держпраці у Луганській області провели технічне навчання

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці у Луганській області провели технічне навчання

 

    15 грудня 2017 року у м. Старобільську співробітники відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області з метою належної організації наглядової діяльності в сфері АПК, СКС на транспорті  і  у  зв’язку провели технічне навчання.

    В рамках обговорення тем «Правила охорони праці для працівників, зайнятих на роботах зі зберігання та переробки зерна», затвердженими наказом Міністерства соціальної політики України 20.09.2017  № 1504 та «Правила охорони праці для працівників виробництва солоду, пива та безалкогольних напоїв», затвердженими наказом Міністерства соціальної політики України 18.04.2017  № 635 фахівці відділу, які на початку грудня прийняли участь у семінарі-навчанні з відповідних тем у м. Києві поділилися отриманими там знаннями зі своїми колегами .

    За результатами технічного навчання був складений протокол зустрічі, а отримані відомості застосовуватимуться в подальшій наглядовій діяльності на підконтрольних підприємствах.

 

Прочитано 120 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация