Искать


 

П'ятница, 15 Грудень 2017 09:38

До уваги власників технологічних транспортних засобів

Оцените материал
(1 Голосовать)

До уваги власників технологічних транспортних засобів

    Реєстрація великотоннажних транспортних засобів та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування (далі – технологічний транспорт), здійснюється суб’єктами господарювання відповідно до статті 34 Закону України «Про дорожній рух» в Головному управлінні Держпраці у Луганській області.

    Відповідно до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1107 (далі – Порядок), суб’єкт господарювання повинен отримати дозвіл на експлуатацію машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки зазначених у Переліку машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки (Додаток 3 Порядку).

    Відповідно п. 20 Технологічні транспортні засоби, що підлягають реєстрації в територіальних органах Держпраці (Головному управлінні Держпраці у Луганській області) відносяться до машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки (Додаток 3 Порядку).

    Таким чином, суб’єкти господарювання, які реєструють відповідно до статті 34 Закону України «Про дорожній рух» технологічний транспорт, повинні отримувати дозвіл для експлуатації машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.

    З питань реєстрації технологічного транспорту та отримання вищевказаного дозволу потрібно звертатися через Центр надання адміністративних послуг у місті Сєвєродонецьку: 93404, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, будинок 32-А, тел.: 06452 4-43-37, 4-03-20, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. - до Головного управління Держпраці у Луганській області за адресою: 93100, Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 1А., тел.: 06451-7-37-49.

    Додаткова інформація із роз’яснення зазначених питань надається в Інформаційно-консультаційному пункті Головного управління Держпраці у Луганській області, тел.: 06451-7-37-49, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

 

Прочитано 268 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация