Искать


 

Четвер, 14 Грудень 2017 17:23

В ГУ Держпраці у Луганській області відбувся турнір з настільного тенісу

Оцените материал
(1 Голосовать)

В ГУ Держпраці у Луганській області відбувся турнір з настільного тенісу 

 

    З 11 по 13 грудня в Головному управлінні Держпраці у Луганській області проходив турнір з настільного тенісу серед працівників Головного управління.

   Ідея проведення турніру з настільного тенісу отримала велику підтримку в колективі ГУ Держпраці, тож нестачі бажаючих перевірити свою вправність володіння ракеткою не було – участь у змаганні взяло 16 фахівців з Управління гірничого нагляду, Управління з питань праці, Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки, відділів та секторів Головного управління.

    Турнір проходив у два етапи: під час першого усіх гравців розділили на дві підгрупи, в яких спортсмени змагались за круговою системою – кожен мав зіграти з кожним, чотири найкращі гравці проходили до другого етапу, який відбувався вже за олімпійською системою, тобто програвши своєму супротивнику, учасник вибував з боротьби.

    Перший етап змагання, який був насичений запеклою боротьбою за можливість грати у другій частині, проходив у двох залах, тож глядачам потрібно було рухатись не повільніше за спортсменів, щоб побачити найцікавіші моменти гри. Та найзахопливішою частиною турніру стали півфінальний та фінальний матчі, під час яких найкращі гравці Головного управління в боротьбі за розподіл призових місць вражали вболівальників майстерністю володіння ракеткою та розмаїттям арсеналу прийомів вдару по   тенісному м’ячу. 

 

    Результати цієї спортивної боротьби наступні:

І місце – Олександр Гончаров – головний державний інспектор відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки

ІІ місце – Олександр Соснін – головний спеціаліст з питань протидії корупції Головного управління

ІІІ місце – Вадим Корінний – головний державний інспектор відділу експертизи умов праці Управління з питань праці

    Вітаємо переможців!

 

Прочитано 238 раз Последнее изменение П'ятница, 15 Грудень 2017 08:00
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация