Искать


 

Четвер, 14 Грудень 2017 11:52

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів щодо безпеки систем газопостачання

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів щодо безпеки систем газопостачання

    Протягом тижня – з 07 по 13 грудня 2017р. інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено ряд превентивних заходів.

    Наприклад, 11 грудня головним державним інспектором відділу було проведено семінар у майстерні служби електрохімічного захисту підземних трубопроводів від корозії Кремінської дільниці Сєвєродонецького міжрайонного управління експлуатації газового господарства (МРУЕГГ)  на тему «Електробезпека та робота з електроінструментом».

    В ході семінару присутні розглянули основні вимоги  «Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів» та «Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями». Під  час семінару обговорювалися питання періодичності перевірки засобів індивідуального захисту, перевірки інструменту,  питання видачі спецодягу. Наприкінці семінару інспектори відділу звернув увагу присутніх на важливість дотримання «Правил безпеки систем газопостачання» під час обслуговування станцій активного захисту газопроводів від корозії.

    Окрім цього заходу протягом звітного періоду інспекторами відділу проведено наступні заходи:

   06 грудня – семінар на тему «Cтан безпечної експлуатації систем газопостачання. Вимоги правил безпеки систем газопостачання. Вимоги ДБН В.2.5-20-2001 «Газопостачання». Відомчий нагляд за експлуатацією систем газопостачання» для працівників  СТОВ “Айдар” (Марківський р-н, с. К. Поле);

   07 грудня – нараду на тему «Стан охорони праці на підприємстві. Впровадження правил безпеки систем газопостачання. Вимоги ДБН В.2.5-20-2001 «Газопостачання» для працівників СТОВ «Фрунзе» (с. Височинівка, Марківського р-ну);

  - семінар на тему «Cтан безпечної експлуатації систем газопостачання. Вимоги правил безпеки систем газопостачання при експлуатації парових та водогрійних котлів». Відомчий нагляд за експлуатацією систем газопостачання» для працівників Лисичанського обласного протитуберкульозного диспансеру;

  -  семінар на тему «Положення з навчання з охорони праці» для ФОП Лавров В.І. (смт. Новопсков);

   08 грудня – нараду на тему «Впровадження правил безпеки систем газопостачання» для працівників Новопсковської ЗОШ;

   11 грудня – нараду на тему «Впровадження правил безпеки систем газопостачання. Вимоги ДБН» для працівників ТОВ "Троянда" (смт. Новопсков)

   12 грудня – семінар на тему «Вимоги правил безпеки систем газопостачання. Вимоги ДБН В.2.5-20-2001 «Газопостачання» для працівників  Марківського професійного аграрного ліцею;

  - семінар на тему «Положення з навчання з охорони праці» для працівників Новопсковського споживчого товариства;

   13 грудня – семінар на тему «Стан безпечної експлуатації систем газопостачання. Впровадження правил безпеки систем газопостачання. Вимоги ДБН В.2.5-20-2001 «Газопостачання» для працівників  служби ГРП, мережі Марківського  МРУЕГГ.

    Завдяки проведенню цих заходів співробітники підприємств області оновили та доповнили свої знання щодо безпеки експлуатації систем газопостачання, що має позитивний вплив на безпеку праці. Наразі інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі  продовжується активна робота в напрямку проведення превентивних заходів, направлених на створення безпечних умов праці на підприємстві відповідно до нормативно-правих актів України.

 

 

Прочитано 158 раз Последнее изменение П'ятница, 15 Грудень 2017 07:52
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация