Искать


 

Вівторок, 12 Грудень 2017 08:45

Інспектори ГУ Держпраці провели семінар для роботодавців м. Сєвєродонецька

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці провели семінар для роботодавців м. Сєвєродонецька

 

    Головними державними інспекторами Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області нещодавно у консалтинговому центрі на базі Сєвєродонецького міського центру зайнятості було проведено спільний семінар з працівником Луганського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів для роботодавців міста Сєвєродонецька.

    Під час заходу присутні розглянули питання щодо:

- нормативів робочих місць,

- подачі щорічного звіту щодо працевлаштування інвалідів роботодавцями

- письмового повідомлення роботодавцям про звільнення за власним бажанням,

- статті 119 Кодексу законів про працю щодо гарантій для працівників на час виконання державних або громадських обов'язків.

    Розглядаючи питання працевлаштування підприємством інвалідів, інспектор ГУ Держпраці зазначила, що працевлаштовувати інвалідів зобов’язаний кожен роботодавець, виходячи з цілої низки правових норм і законів. Відповідно до статті 19 Закону України № 875 - ХІІ «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» для підприємств, установ, організацій, у тому числі  підприємств, організацій громадських організацій інвалідів, фізичних осіб, які використовують найману працю, установлюється норматив робочих місць для працевлаштування інвалідів у розмірі 4% відсотків середньооблікової   чисельності   штатних працівників  облікового  складу  за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб, - у кількості одного робочого місця. Якщо роботодавець не хоче займатися працевлаштуванням інвалідів, то альтернативою є грошове зобов’язання, яке сплачується в порядку і розмірах, передбачених Законом від 21.03.1991№ 875-ХІІ та Постановою КМУ від 31.01.2007 № 70. «Про реалізацію статей 19 і 20  Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні".

     Під час розмови щодо письмового повідомлення роботодавцям про звільнення за власним бажанням, інспекторами ГУ Держпраці було нагадано присутнім, що відповідно до ч. 1 ст. 38 КЗпП працівник має право розірвати за власним бажанням трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це роботодавця письмово за два тижні (також листи Мінсоцполітики від 27.04.2012 г. № 69/06/186-12, от 29.08.2012 г. № 311/13/116-12, от 29.05.2007 г. № 134/06/187-07, п. 4 від 15.10.2007 г. № 250/06/186-07). Припинення роботи без попередження або до закінчення строку попередження (до закінчення двох тижнів) є порушенням трудової дисципліни. Працівник, самовільно залишив роботу, може бути звільнений в такому випадку по п. 4 ст. 40 КЗпП, тобто за прогул без поважних причин.

    Окрему увагу учасників семінару було звернуто на те, що відповідно до листа Мінсоцполітики від 29.08.2012 г. N 311/13/116-12 в цілому ряді випадків закон зобов'язує роботодавця здійснювати звільнення працівника в строк, про який він просить, тобто мова йде про скорочення двотижневого терміну. Звільнення вважається "за власним бажанням з поважних причин".

    Обговорюючи гарантії для працівників на час виконання державних або громадських обов'язків, присутні оновили свої знання зі ст.119 КЗпП України, відповідно якої за працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб - підприємців, у яких вони працювали на час призову. Таким працівникам здійснюється виплата грошового забезпечення за рахунок коштів Державного бюджету України відповідно до  Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".

    Наприкінці заходу інспектори ГУ Держпраці у Луганській області обговорили з присутніми додаткові аспекти питань, які розглядались під час семінару. Завдяки проведенню цього заходу роботодавці міста Сєвєродонецька оновили та доповнили свої знання з ряду актуальних питань, що допоможе їм у повсякденній роботі.   

 

Прочитано 52 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация