Искать


 

Вівторок, 12 Грудень 2017 06:57

Фахівці ГУ Держпраці проведи нараду з працівниками ТОВ «Східпожбезпека»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці проведи нараду з працівниками ТОВ «Східпожбезпека»

    08 грудня 2017 р. фахівцями відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Луганській області в рамках проведення Всеукраїнського тижня права організовано нараду на тему «Законодавчо визначені вимоги Технічного регламенту знаків безпеки і захисту здоров'я працівників, затвердженого Постановою Кабінету міністрів N 1262 від 25 листопада 2009р.» для працівників Товариства з обмеженою відповідальністю «Східпожбезпека».

    В ході заходу співробітниками ГУ Держпраці були зазначені вимоги до знаків безпеки і захисту здоров’я працівників, якими за допомогою графічних символів, кольорів, світлових або звукових сигналів, словесних або сигналів, поданих за допомогою рук, встановлюється заборона щодо вчинення небезпечних дій або дій, що можуть спричинити небезпеку, або дається вказівка щодо здійснення заходів безпеки і/або захисту здоров’я, або попередження про наявність  ризику чи небезпеки, або зобов’язують до виконання певних дій для забезпечення безпеки і/або захисту здоров’я працівників на робочому місці. Керівник ТОВ «Східпожбезпека» висвітлив загальні вимоги щодо застосування на своєму підприємстві знаків безпеки, запроваджені Технічним регламентом, та заходи з організації контролю за додержанням цих вимог.

    За результатами обговорення теми заходу його учасниками прийнято рішення продовжити подальше підвищення існуючого рівня знань працівників вимог Технічного регламенту та отримані на нараді відомості застосовувати в подальшій роботі.

 

Прочитано 47 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация