Искать


 

Понеділок, 11 Грудень 2017 09:36

Інспекторами ГУ Держпраці проведено семінари щодо безпеки експлуатації димових і вентиляційних каналів з працівниками підприємств Білокуракинського району

Оцените материал
(0 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено семінари щодо безпеки експлуатації димових і вентиляційних каналів з працівниками підприємств Білокуракинського  району

 

    Інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області Згідно з Планом роботи Відділу на ІV квартал 2017 року проводяться активні превентивні заходи зі співробітниками підприємств області щодо безпечної експлуатації систем газопостачання.  

   Так, нещодавно інспекторами відділу було проведено семінари щодо безпеки експлуатації димових і вентиляційних каналів з працівниками підприємств Білокуракинського району: ПСП «Дніпро» і ПРаТ СВГ «Агротон».

    Під час цих заходів інспектори ГУ Держпраці довели до відома присутніх, що порушення правил безпеки системи газопостачання значно підвищують ризик виникнення нещасних випадків, пов'язаних з використання природного газу на виробництві та в побуті, та навели відповідні приклади. Основна ж увага присутніх була акцентована на вимогах безпечної експлуатації димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків.

    Зокрема, учасникам семінарів було зачитано витяг з розділу V.6. Правил безпеки систем газопостачання (НПАОП 0.00-1.76-15)
«Вимоги безпечної експлуатації димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків»  та розказано про безпечну експлуатацію та технічне обслуговування димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків.

    Окрім цього, під час заходів інспекторами ГУ Держпраці були наведені приклади, та роз’яснення щодо локалізації аварійних ситуацій при використанні газу, та надання  первинної медичної допомоги при отруєнні чадним газом або втраті свідомості у зв’язку з великою кількістю вуглекислого газу в приміщенні.

    Завдяки проведенню таких заходів у їх учасників підвищується рівень знань з питань безпечної експлуатації систем газопостачання, димових та вентиляційних каналів, що вкрай позитивно впливає на профілактику нещасних випадків на виробництві та у побуті.

 

Прочитано 173 раз Последнее изменение Вівторок, 12 Грудень 2017 13:47
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация