Искать


 

Понеділок, 11 Грудень 2017 06:34

З працівниками ТОВ «Пінта-Кремінський пивоварений завод» обговорено дотримання вимог безпеки під час виконання газонебезпечних робіт

Оцените материал
(0 голосов)

З працівниками ТОВ «Пінта-Кремінський пивоварений завод» обговорено  дотримання вимог безпеки під час виконання газонебезпечних робіт

 

    Інспекторами відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області згідно Плану роботи з метою популяризації питань охорони праці та виховання високої культури безпеки праці на підприємствах постійно проводяться превентивні заходи на підприємствах хімічної галузі.

    Один з таких заходів відбувся 06 грудня 2017 року в ТОВ «Пінта-Кремінський пивоварений завод», яке експлуатує стаціонарну компресорну холодильну установку, що працює з використанням аміаку в якості холодильного агента. Інспекторами відділу для працівників підприємства був проведений семінар за темою «Дотримання вимог безпеки під час виконання газонебезпечних робіт на підприємстві», в ході якого присутнім була надана наступна інформація.

    «Згідно «Типової інструкції по організації безпечного проведення газонебезпечних робіт (НПАОП 0.00-5.11-85)» на підприємстві  по кожному структурному підрозділу повинен бути розроблений Перелік газонебезпечних робіт згідно встановленої форми» - розпочав семінар інспектор ГУ Держпраці.

    В ході подальшого проведення семінару з присутніми було розглянуто порядок розробки Переліку та організації проведення газонебезпечних робіт, відповідальність та обов'язки керівників і виконавців робіт, а також порядок оформлення документації на проведення газонебезпечних робіт.

    Особлива увага присутніх була звернута на підготовку проведення робіт та застосування засобів індивідуального захисту: учасники заходу розглянули властивості аміаку та вимоги к засобам індивідуального захисту, які повинні бути присутні на аміачних холодильних установках.  

    Також інспекторами ГУ Держпраці були наведені характерні випадки порушень вимог  правил, які саме й призвели до настання нещасних випадків.

    Під час проведення заходу неодноразово надавались відповіді слухачам на їх запитання з вказаної теми. Наприкінці заходу працівники підприємства зазначили, що семінар був вкрай корисним, адже підвищення рівня існуючих знань з охорони праці – це профілактика травматизму.

 

Прочитано 40 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация